Vakıfbank CV ile Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

Vakıfbank memur alımı başvurularını resmi sitesinden CV başvuru ile kabul ediyor. Alınan pozisyonlar nelerdir?

Vakıfbank CV ile Memur Alımı Başvuruları Sürüyor!

Devlet bankaları arasında yer alan ve Türkiye'nin bir çok bölgesinde faaliyet göstermekte olan Vakıfbank aralıklarla memur alımları gerçekleştirmektedir. Memur ve personel alımlarını sınav ile yaptığı gibi yine CV bankasındaki havuzdan da uygun adaylardan alımlar gerçekleştirilmektedir. Eğer sizlerde devlet bankası Vakıfbank bünyesinde istihdam etmek istiyorsanız müracaatlarınızı ilgili sayfalar üzerinden yapabilirsiniz. Peki Vakıfbank memur alımı hangi pozisyonlar için yapılıyor ve nasıl başvuru yapılır?

Alınan Pozisyonlar Nedir?

Vakıfbank alınan pozisyonları bildirmemekte adayların genel CV başvurularını kabul etmektedir. Ancak siz aklınıza gelen güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, çay ve servis elemanı, çağrı merkezi personeli, gişe görevlisi personeli, stajyer banka personeli, müşteri ilişkiler personeli vb. gibi pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz. Peki Vakıfbank personel alımı başvuruları nasıl yapılıyor?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank personel alımı başvurularınızı yapmak için aşağıdaki linke giriş yapınız. Üye ol butonuna basarak telefon numaranız ve mail adresinizi doğru girerek diğer bilgiler ile siteme üye olunuz ve gerekli onay işlemlerini yapınız. Ardından eğitim, sertifikalar, belgeler vb. gibi karşınıza çıkan tüm formu doldurunuz. Uygun adaylara uygun pozisyonlar için havuzdan alımlar gerçekleştirilebilmektedir.

Başvuru: https://kariyer.vakifbank.com.tr/
Not: Çoğunlukla bankacılık, İİBF ve mühendislik fakültesi mezunları tercih edilmektedir. Daha detaylı anlatım mobil uygulamamızda sunulmuştur. Hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 01:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hulk
Hulk - 1 ay Önce

Vakıfbank insan kaynaklarını aradım sizin bu yapmış oldugunuz haber için yalan attıgınızı söyledi.ayıp değilmi kardeşim insanları aptal yerine koyup iş imkanı varmış gibi haber yapıyorsunuz

Şaban emre
Şaban emre - 1 ay Önce

Bir bende mi hata veriyoe bu? Rıza metnini okumama rağmen oku diyor

Onur sakli
Onur sakli - 1 ay Önce

Ticaret meslek lisesi mezunuyum.geliboluda ikamet ediyorum.issizim.bana uygun bir görevde yer almak istiyorum.05432719824 tek nom

Hanım sarı
Hanım sarı - 1 ay Önce

Özel güvenlik