Vakıf Katılım Bankası Personel Alacak

Vakıf Katılım Bankası resmi internet sitesinde yer alan resmi bildiride kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alacak
Vakıf Katılım Bankası ülkemizde yeni hizmet vermeye başlamış bir bankadır. Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan görüşmeler ve kurucunun elinde olduğu bütçeler değerlendirildikten sonra Vakıf Katılım Bankasının aktif olarak hizmet vermesinde sakınca görülmemiştir.

Kurulduğu günden beri yüzlerce personeli bünyesine alan Banka yeni ilanları ile gişe görevlisi, hizmetli, güvenlik gibi pek çok alana işçi alımı yapmaya devam etmektedir. 

Yatırımları devam eden Vakıf Katılım Bankası genellikle üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş kişileri işe almaktadır. Bu sene ve önümüzde ki sene içerisinde gözle görülebilecek bir büyüme isteyen Banka nitelikli personel alımı yapmaya çalışıyor.

Başvuru Şartları

Vakıf Katılım Bankası resmi internet sitesinde yer alan ilan'da başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği özellikler ve aranan nitelikler belirtildi.
Üniversitelerin bankacılık bölümlerinden mezun
Kamu haklarından ceza yememiş, hükümlü olmayan
Vakıf Katılım Bankasının prensiplerini benimsemiş
Diksiyonu ve ikna kabiliyeti iyi olan
Kılığına kıyafetine dikkat eden
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış
Bankacılık alanında mümkünse tecrübeli
Erkeklerde 30 yaşını bayanlarda ise 28 yaşını geçmemiş

Yukarıda ki başvuru şartlarına uygun olan adaylar Vakıf Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden linkleri takip ederek başvurularını yapabilir. Ek olarak gelecek olan başvurulara göre bankacılık alanında tecrübesi olmayan personellerinde sınava tabii tutulabileceği konusunda bir açıklama yapıldı

YORUM EKLE