Türkiye İş Bankası Şubelerde Görevlendirilecek Memur Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası resmi internet sitelerinden ilan etmiş olduğu bölgelerde ki şubelerde görevlendirilecek memur alımı yapıyor.

Türkiye İş Bankası Şubelerde Görevlendirilecek Memur Alımı Yapıyor
Ülkemizde faaliyetlerine uzun süredir devam etmekte olan Türkiye İş Bankası açık pozisyonları için çok sayıda memur personeli alımı gerçekleştirmektedir. İş Bankası genel olarak memur alımlarında sınavlar düzenlenmekte ve sınavlarda başarılı olan adaylar alınmaktadır.

Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde yer almakta olan açık pozisyonlar, kariyer bölümünde yer almakta olan bölgelerde bulunan şubelerde görevlendirilecek banka memur personeli alımı yapılıyor. Peki hangi bölgeler için alımlar yapılıyor. Detaylar nedir?

HANGİ BÖLGELER İÇİN ALIMLAR YAPILIYOR

Türkiye İş Bankası kariyer sayfası aracılığı ile belirlemiş olduğu bölgeler için banka memur personeli alkımı yapılıyor. Peki hangi bölgeler için memur alımı yapılıyor.
Bursa (Gemlik, İnegöl, Karacabey, Kestel, Mustafakemalpaşa), Kütahya ve Yalova - 22 Nisan
Kayseri (Yahyalı), Nevşehir (Derinkuyu), Niğde, Sivas ve Yozgat’ta (Boğazlıyan, Sarıkaya) - 22 Nisan
Bartın (Ulus), Kocaeli (Gebze) ve Sakarya’da (Akyazı) - 26 Nisan
Edirne (İpsala, Uzunköprü), Kırklareli (Vize) ve Tekirdağ’da (Çerkezköy, Hayrabolu, Saray) - 26 Nisan
Yukarıda belirtilmiş olan adreslerde bulunan şubelerde görevlendirilmek için İş Bankası memur alımı sınavı yapacak. Peki nasıl başvuru yapılır.

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Bankası memur personel alımı başvuru yapacak olan adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir. Bu linki takip edecek olan adaylar gerekli başvuru kanalları aracılığı ile Türkiye İş Bankası memur alımı sınavlarına başvurularını yapabilir.

https://goo.gl/wpa3J8
DİĞER BANKA PERSONEL İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE