Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapacak

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Adaylar sınava tabii tutulacak. Başvuru detayları ve bilgileri.

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapacak
Türkiye İş Bankası bünyesinde tespit ettiği boş kontenjanları doldurmak için resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfası aracılığı ile duyurular yapmakta ve bu sayfadan başvuruları kabul etmektedir. Gelen başvurular ile müracaat eden adaylar Türkiye İş Bankasının düzenlemiş olduğu banka sınavına girmekte ve bu sınavdan başarılı olmaya çalışmaktadır. Sınavdan yeterli düzeyde puan alan adaylar sözlü mülakatlara tabii tutulmakta ve buradan da başarılı görülen adaylar Türkiye İş Bankası bünyesinde çalışmaya başlamaktadır. Yeni yayınlanan ilan ile Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan adaylar hangi pozisyonda çalışacak? Yayınlanan kılavuz incelendiğinde;

Uzman Yardımıcı

Yukarıda adı geçen pozisyon için personel alımı yapılacağı öğrenildi.

Adaylar Türkiye İş Bankası'nın resmi internet sitesine 20 Eylül tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Bu tarihten sonra başvuru yapmayanların müracaatlar kabul edilmeyecek olup olağan olaylar dışında sürenin uzatıması düşünülmüyor.

Kimler Başvurabilir

Üniversitelerin lisans bölümünden mezun olmak
30 yaşını doldurmamış olmak 
Yoğun tempoda çalışabilir olmak
Erkekler için askerlik sıkıntısı bulunmamak
Kılavuzda ki yabancı dil seviyelerine hakim olmak
Başvuru yapmak ve kılavuzda ki tüm detayları incelemek isteyen adaylar aşağıda yer alan kılavuz ve başvuru linkini takip edebilir.

//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx
https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2016, 06:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
selin
selin - 5 yıl Önce

toefl dan 85 istiyor hay maşAllah

Oğuz
Oğuz - 5 yıl Önce

Kpss istemiyor

Hayri
Hayri - 5 yıl Önce

Is bankasi devlet bankası değil kuruldugundan beri kpss istemiyor zaten