Türkiye İş Bankası Memur Alımı Sınavı Yapacak!

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayımladığı ilanlarda kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımı sınavı yapacağını duyurdu.

Türkiye İş Bankası Memur Alımı Sınavı Yapacak!
Ülkemizde uzun yıllardır hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden ve Türkiye'nin dört bir yanında şube ile atm'si bulunmakta olan Türkiye İş Bankası açık pozisyonları için banka memur personeli alımı gerçekleştirmektedir. Genel olarak Türkiye İş Bankası memur alımı ilanlarını resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamaktadır.

Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye İş Bankasının bölge bölge sınavlar yaparak kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımı yaptığı görülmektedir. Peki sınavlar ne zaman yapılacak? Hangi bölgeler için alımlar yapılacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Banka: Türkiye İş Bankası
Alınacak Pozisyon: Memur
İlan: Sınav İlanı

HANGİ BÖLGELER İÇİN YAPILACAK


Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilanlar doğrultusunda memur alımı yapacağını ilan etti. Peki hangi bölgeler için alım yapılacak.

Edirne (İpsala, Uzunköprü), Kırklareli (Vize) ve Tekirdağ’da (Çerkezköy, Hayrabolu, Saray)
Bartın (Ulus), Kocaeli (Gebze) ve Sakarya’da (Akyazı)
Bilecik, Bursa (Gemlik, İnegöl, Karacabey, Kestel, Mustafakemalpaşa), Kütahya ve Yalova
Kayseri (Yahyalı), Nevşehir (Derinkuyu), Niğde, Sivas ve Yozgat’ta (Boğazlıyan, Sarıkaya)

Yukarıda belirtilmiş olan Tekirdağ Bölgesi, Kayseri Bölgesi, Kocaeli Bölgesi ve Bursa Bölgeleri için memur alımları yapılacaktır.

BAŞVURULAR

https://goo.gl/w51OqD

Yukarıda yer alan il ve ilçelerde bulunan İş Bankası Şubelerinde görevlendirilmek üzere memur alımı yapılacaktır. Müracaatlar için aşağıda ki linkten başvuru yapabilirsiniz.


TÜM BANKA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER