Türkiye Finans Personel Eleman Alımları 2015

Türkiye Finans Personel Eleman Alımları 2015 Türkiye Finans Personel Eleman alımı yapıyor

Türkiye Finans Personel Eleman Alımları 2015

Türkiye Finans Personel Eleman Alımları 2015

Türkiye Finans Personel Eleman alımı yapıyor. Türkiye Finans bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye geneli Genel başvuru ile çok sayıda Personel Eleman alımı gerçekleştirecektir. Sizde Türkiye Finans ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, genel ayrıntılara, aday bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel Nitelikler

Bankamızın personel ihtiyacının oluşması halinde uygun adaylara daha rahat ulaşabilmek için GENEL BAŞVURU ilanı kullanılmaktadır. Buna göre; Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye'deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu, Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu, Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.

İş tanımı

Bu bir GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılacak başvurular, ilanda sözü edilen birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır. GENEL BAŞVURU ilanları mevcut açık pozisyonlar için yayınlanmamakta, dolayısıyla başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz cevap hemen verilememektedir. Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru, bize ulaşmanız için yeterli olup aday değerlendirmelerimiz sadece Kariyer.Net üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle ayrıca posta, elektronik posta, şahsen müracaat veya faks yoluyla başvuru yapılmamasını rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye İlan Tarihi: 04.03.2015 Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

İlan Bilgileri

İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 18.01.2013 İlan kapanma tarihi bilgisi: 11.04.2015 İlan Güncelleme Tarihi: 04.03.2015 Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye Personel sayısı: (Belirtilmemiştir) Firma Sektörü: Bankacılık Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı İş Alanı: Genel Başvuru, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi, Finans Pozisyon Seviyesi: Uzman Aday Bilgileri Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

Başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi/genel-basvuru-turkiye-is-ilani-i941311/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=29477_4594

YORUM EKLE