Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2015 Finans ve Anadolu Finans kurumlarının bir araya gelmesi ile kurulan Türkiye Finans Katılım Bankası 2005 yılından bu günlere dek bankacılık ve finans konularında gelişmelerini aralıksız sürdürmektedir

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2015

Finans ve Anadolu Finans kurumlarının bir araya gelmesi ile kurulan Türkiye Finans Katılım Bankası 2005 yılından bu günlere dek bankacılık ve finans konularında gelişmelerini aralıksız sürdürmektedir. Mobilya, ev tekstil, kablo sektörlerinde önde gelen kuruluşlardan birisi olan Boydak Gruba ait Anadolu Finans Kurumu ile çikolata, bisküvi gibi çeşitli gıda ürünlerinde dünya devleri arasına girmiş Ülker Grubuna ait Family Finans kuruluşlarının birleşmesi ile meydana gelen Türkiye Finans Katılım Bankası olma yolunda ilk adımı atmıştır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulundan alınan 28.12.2005 tarihli ve 1764 sayılı karar ile onay verilmiştir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu kararına göre de ismi Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. unvanı uygun görülerek kullanılmaya başlanılmıştır. Bu iki büyük firmanın birleşmesi sonucu kendini günden güne geliştiren Türkiye Finans Katılım Bankası 2015 yılında sizlere düşlediğiniz iş imkânlarını sunuyor. 

Türkiye Finans Katılım Bankası personel eleman alımları 2015 yılı için kesinleşti. 200’ün üstünde şubesi ve 3.800 den fazla çalışan sayısı ile günden güne kendini geliştiren ve daima büyüme hedefleri ile ilerleyen Türkiye Finans Katılım Bankası sizleri hayalinizdeki meslekle buluşturma çalışmalarındadır. Her zaman en kaliteli çözümleri sunan Türkiye Finans Katılım Bankası bir milyondan fazla müşterisine doğru ve güvenli hizmet sağlamak için yeni genç ve dinamik ekibini kuruyor. Kendi eğitim stratejilerini anlatan ve doğru bankacılık hizmetlerini hedefleyen Türkiye Finans Katılım Bankası ile sizde hayallerinizi gerçekleştirirken daima ilerleyecek ve bir adım öne çıkacaksınız. Her zaman hedeflerinizi doğru ve ideal bir şekilde gerçekleştirebilmeniz Türkiye Finans Katılım Bankası ile mümkün! Bankacılık anlayışına yepyeni ifadeler kazandıran Türkiye Finans Katılım Bankası ile her zaman doğru ve güvenilir hizmetlere ulamanız mümkün! Sizlere her zaman en kaliteli çözümler sunan Türkiye Finans Katılım Bankası ile kendinizi geliştirecek, kariyer hedeflerinize kolayca ulaşacak ve daima bir adım önde olacaksınız. Birçok bankacılık sistemine göre çok daha yenilikçi çözümlere ulaşacak ve teknolojinin ulaştığı son noktalardan faydalanacaksınız. Her zaman en kaliteli ve ideal çözümlerle sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak yepyeni bir bankacılık anlayışı ile tanışmayı hedefliyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası’nı bir an önce ziyaret etmelisiniz. İste müşteri, ister çalışan Türkiye Finans Katılım Bankası ile herkes mutlu!

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE