Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Memur Personel Alıyor

Türkiye Ekonomi Bankası ilan etmiş olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda memur personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Memur Personel Alıyor
Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ülkemizde faaliyetlerine Cumhuriyetin ilanından 4 sene sonra yani 1927 yılında kurulmuş köklü bankalar arasında yer almaktadır. Sıklıkla açık pozisyonları için banka memur personeli alımı gerçekleştirmekte olup Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) yeni yayımladığı pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu.

Buna göre Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurmuş olduğu 70'e yakın pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

DETAYLAR

Alım Yapan Banka: Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
Açık Pozisyon Sayısı: 70'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 70'e yakın pozisyon için banka memur personeli alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirecek.
Uyum Yetkilisi
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yöneticisi
Şube İşlem Yetkilisi
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni
Risk Modelleme Yöneticisi
Marmara Bölge Stajyer
Aktif Satış Temsilcisi
Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta çok sayıda pozisyona personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ilan ettiği 70'e yakın kadro için banka memur personeli alımı yapacak. Başvurular aşağıda ki linki takip edilerek yapılacak olup adayların yine aşağıda ki linki takip ederek pozisyonlar için aranan şartları da incelemesi gerekmektedir.

https://goo.gl/1OKp2b
DİĞER BANKA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER