TEB Türkiye Geneli Bankacı Personeli Alımı Yapacak! 47 Pozisyonda Lise Mezunu

Türkiye Ekonomisi Bankası Türkiye genelinde çok sayıda bankacı alımı yapacak. Buna göre 7 farklı ilan yayımlandı. Tecrübesiz, lise mezunu çok sayıda alım yapılacak!

TEB Türkiye Geneli Bankacı Personeli Alımı Yapacak! 47 Pozisyonda Lise Mezunu

Türkiye Ekonomisi Bankasına farklı unvanlarda çok sayıda ilan ile alımlar yapılacak.

Yeni açıklanan bankacı alım ilanlarına göre 47 farklı pozisyonda çok sayıda alımlar gerçekleşecek. Türkiye genelinde, İstanbul Avrupa ve Asya yakasında, Adana, Çorum, Ordu, Samsun, Tokat illerinde ve bir çok il ve ilçede bulunan banka şubelerinde görevlendirilmek üzere personeller istihdam edileceği açıklandı. Buna göre başvuru yapacak olan adayların bazı genel şartları taşımaları gerekiyor.

Üniversite mezunu veya öğrencisi olan adaylar bazı pozisyonlardaki alımlara da başvuru yapabilecek. İyi derecede office program kullanabilen, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, müşteri odaklı, askerlik ile ilişiği olmayan, 18 yaşını tamamlamış adaylar ilgili alımlara başvuru yapmaları isteniliyor.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIMLAR YAPILACAK?

İzleme Sistemleri Uzmanı , Destek Hizmet. Verimlilik Yöneticisi , Aktif Satış Temsilcisi Karadeniz , Aktif Satış Temsilcisi , Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi , Şube Asistanı , Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi , TEB Faktoring Genel Başvuru (Engelli Adaylar) , Operasyonel Risk ve Kontrol Yönetici Yardımcısı , Müfettiş , Kredi Riski Metodolojileri & Validasyon Yöneticisi , Corporate Credits Allocation Supervisor , Corporate Credits Allocation Manager , Financial Instituitons&Country Risks Asst.Manager , Genel Başvuru (Engelli Adaylar) A.Ş.İstanbul(Avr.), Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi , Bilgi Teknolojileri Müfettişi, Tercüman , Kurumsal Krediler İzleme Yöneticisi , Kurumsal Krediler Tahsis Yöneticisi , Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi , Kurumsal Firmalar Kredi Analiz Yöneticisi , Bilgi Güvenliği ve Sistem Geliştirme Yöneticisi, TEB finansman A.Ş.İstanbul(Avr.), SME Banking Business Development Manager , Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum , Yazılım Geliştirme Uzmanı , Şube İşlem Yetkilisi , Şubeler Kontrol Yöneticisi, Müşteri İletişim Yetkilisi , Aktif Satış Temsilcisi - Adapazarı , Konfigürasyon Yönetimi Proje Uzmanı , Engelli Genel Başvuru , Mevzuat ve Etik Yöneticisi , aktif satış temsilcisi , Bireysel Bankacılık Sigorta Satış Yöneticisi , TEB’de Engelsiz Kariyer , Garaj Amiri , Database Systems Administrator , Bireysel Bank. Mevduat, Danışma Görevlisi , çağrı merkezi müşteri temsilcisi , KOBİ Proje Tasarım ve Yönetimi Yöneticisi, Satış temsilcisi pozisyonlarında alımlar yapılacak.

BAŞVURULAR;

Başvurular kariyer ilan sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru yapacak olan adayların ilan detaylarında başvuru şartlarına uygun olduğu ilanlara son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

İlanlara erişmek için: https://goo.gl/ips31W

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 21:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
onur saklı
onur saklı - 1 yıl Önce

37 yaşındayım.işsizim.lise mezunuyum.ilana başvurmak istedim.çanakkalede oturuyorum.
05432719824 tel nom.

Edanur bayar
Edanur bayar - 1 yıl Önce

Lise mezunuyum Yozgat ve çevresi istiyorum nasıl basvurabilirim tel 05458062260

Ecem Kinç
Ecem Kinç - 1 yıl Önce

19 yaşındayım iş arıyorum lise mezunuyum başvurmak istedim. Kocaeli İzmit’te oturuyorum.
0534 022 7198 telefon numaram

Edanur bayar
Edanur bayar - 1 yıl Önce

Bankalara nasıl başvuru yapicaz bilgilendirirmisiniz

Edanur bayar
Edanur bayar - 1 yıl Önce

Devlet herkese yardım iş buluyor birde iflas eden esnaf çocuklarına öncelik yapsalar mağdur olan esnaf cocuklarida iş bulamıyor yardımcı olsalar iyi olacak

Özlem
Özlem - 1 yıl Önce

Lise mezunuyum kpss puan 74 nasıl başvuru yapa bilirim k.maras da ve çevresi

Alime
Alime - 1 yıl Önce

Lise mezunuyum Kütahya merkez istiyorum nasıl başvurabilirim tel: 05061559002

Deniz
Deniz - 1 yıl Önce

Arkadslar nasıl başvuru yapıyoruz