TEB Personel Eleman Alımları İş İlanı

TEB personel alımı gerçekleştiriyor. TEB bünyesinin memur personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve farklı niteliklerde çok sayıda personel alacak. Sizde TEB ailesine katılmak için haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyiniz.

TEB Personel Eleman Alımları İş İlanı
1927 yılından bu yana ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren ve Türkiye bankacılık sektörünün ileri gelen ve ayrıcalıklı bir kurumu olan Türkiye Ekonomi Bankası, kurulmasından itibaren şube ve müşteri ağını sürekli olarak geliştirmiş, bankacılık hizmetlerinin yanı sıra aracılık hizmetleriyle de hizmet sunmaktadır. Kurumsal Yönetim İlkeleri’ne bağlı olarak faaliyetini sürdüren TEB, ülke genelinde birçok Uluslararası bir banka kuruluşu olan BNP Paribas ile güçlerini birleştiren Türkiye Ekonomi Bankası, bu hamlesiyle birlikte Euro Bölgesinin gerek toplam piyasa gerekse kar marjı en yüksek olan bankalardan birisi haline gelmiştir. Birçok ayrıcalıklı hizmeti kullanıcılarına sunan Türkiye Ekonomi Bankası, 2016 yılı içerisinde yeni şubelerine ve mevcut şubelerine personel alımları gerçekleştirecektir. İşte Personel Alımı Yapılacak İl ve Pozisyonlar:
TEB Personel Eleman Alımları İş İlanı yayınlanma kanalı öncelikli olarak bankanın resmi internet hesabıdır. Bunun yanı sıra bazı ilan siteleri üzerinden de başvurular kabul edilmektedir. 2016 yılında yapılacak olan resmi olarak yayınlanmış pozisyonlar ise şöyle;
  • Dağıtım Kanalları ve Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yöneticisi 
  • Aktif Satış Temsilcisi
  • İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  • Avukat
  • Tercüman
  • Kredi Portföy Yöneticisi
  • Kobi Kredileri Mali Tahlil ve Proje Değerleri Yöneticisi
Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar bu şekilde sıralanırken, bu alımlar yoğun bir şekilde İstanbul iline yapılacaktır. Anadolu ve Avrupa yakasındaki şubelere yönelik yapılacak olan alımlarda adayların üniversite mezunu, deneyimli ve her şeyden önce de yabancı dil bilgilerinin olması gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen bankacı adaylarının işe başladıklarında alacakları ücretler ise 2 bin liradan başlayarak pozisyona göre artış göstermektedir.
İş ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 06:26
YORUM EKLE