Şekerbank Çok Sayıda Memur Personel Alıyor

Şekerbank açık pozisyonları için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur personel alımı yapıyor. Hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Şekerbank Çok Sayıda Memur Personel Alıyor
Ülkemizin önde gelen bankalarından bir tanesi olan Şekerbank kendi bünyelerinde ki boş pozisyonları için personel alımları yapmaya devam ediyor. Söz konusu banka alım ilanları hakkında resmi internet sitesinde bulunan kariyer / insan kaynakları bölümü aracılığı ile bilgi verdiği gibi yine internet ortamından da açık pozisyonları hakkında bilgi vermektedir.

Şekerbank interaktif iş ilanları siteleri aracılığı 20'den fazla pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için Şekerbank personel alımı yapacak.

Açık Pozisyon Sayısı: 20'den Fazla

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALINACAK


Şekerbank internet ortamından 20'den fazla pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için Şekerbank memur personel alımı yapacak.

İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi
Kobi BankacılığıTemsilcisi
BT Kalite Uzmanı
Kart ve Üye İşyeri Muhasebe Yönetmen Yardımcısı
Nakit Yönetimi ve Sigorta Operasyonları Yetkilisi
POS Operasyonları Yetkilisi
İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi - Silivri
Ticari / KOBİ Müşteri Temsilcisi
Tarım Kredileri Ve Projeleri Yetkilisi

Yukarıda bulunan pozisyonlar başta olmak üzere 20'den fazla pozisyon için personel alınacak. Peki nasıl müracaat edilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

Şekerbank 20'den fazla pozisyon için banka memur personel alımı yapacak. Peki müracaatlar nasıl yapılacak. Aşağıda ki linke girerek adaylar gerekli pozisyonlar için aranan nitelikler hakkında bilgi sahibi olabilir ve müracaatlarını aynı kanal üzerinden yapabilir.

https://goo.gl/JApjAa

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE