QNB Finans Bankası İŞKUR Üzerinden 14 Personel Alımı Yapacak

Türkiye'nin özel Bankaları arasında yer alan QNB Finans Bankası Lise ve Önlisans mezunu 2 farklı ilan açıkladı. Bu ilanlara İŞKUR üzerinden başvuru yapılabilecek. Pazarlaması ve satış temsilcisi ilanı detayları haberimizde..

QNB Finans Bankası İŞKUR Üzerinden 14 Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde faaliyet gösteren 35 kamu ve özel bankalardan bir tanesi olan QNB Finans Bankasına yeni personel alımları yapılacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden açıklanan ve başvuruları başlayan banka personel alımı başvuru şartları ve başvuru detayları şu şekilde olacak.

SATIŞ DANIŞMANI;

Satış danışmanı uzmanı alımlarında daimi sürede 4 kişi istihdam edilecek. 538317 numaralı işkur ilanına başvurular 3 mart 2020 tarihinde sona erecek. Personeller kredi kartı ile bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecekler. Sahada aktif olarak görevlendirilecek olan görevlilerin Yaş şartında 28 yaşını geçmemiş olması, Eğitim şartında en az ön lisans mezunu olması yada devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi olması, iletişim gücü kuvvetli ve ikna kabiliyetine sahip olan, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın olan adaylar başvuru yapabilecekler. Buna göre erkek adayların askerlik şartlarında 2 yıl tecilli yada askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir. Esnek çalışmaya uygun olması Hatay, Antakya, iskenderun’da ikamet edebilecek. haftanın belirli günleri geliş gidiş yapabilecek adayların daha önce mülakat aşamasından elenmemiş olması istenilmektedir

BANKAYA PAZARLAMACI ALIMI;

10 kişilik pazarlamacı alımlarında ise başvurular 5 Mart 2020 tarihinde sona erecek. Adayların satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen iletişim gücüne ve ikna becerine sahip olmaları, müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın olmaları, sehayat etmelerinde engel olmaması, erkek adayların askerliğini tamamlamış yada 2 yıl ertelemiş olmaları gerekli olacak.

Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Yukarıdaki ilan numaraları ile işkur e-şube portalından arama yapabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 02:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fadime Çakıraslan
Fadime Çakıraslan - 1 yıl Önce

ısparta eğirdir ne zaman başlaycak acaba