QNB Finans Bank Lise Mezunu Bankası Gişe Görevlisi Alımı!

Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer alan QNB Finansbankası bankacı personel alımları yapacak. Yeni açıklanan ilan detayları belli oldu. Lise mezunu ve tecrübesiz adaylara yönelik ilanlar haberde..

QNB Finans Bank Lise Mezunu Bankası Gişe Görevlisi Alımı!

Türkiye genelindeki özel bankalara çok sayıda lise mezunu bankacı alım ilanları bir bir açıklanmaya devam ediyor. Bu bağlamda QNB Finans Bankasına bankacı alımları yapılacak. Bilindiği gibi 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka olan Finansbank büyüklüğü ile 35'e yakın banka arasında 5. sırada yer alıyor. Bankanın ülke genelindeki 81 il ve 900 ilçesinde çok sayıda şubeleri bulunuyor.

ÇOK SAYIDA BANKACI ALIMI

Tele satış temsilcisi, Erzurum telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, müşteri geri kazanım ve tutma görevlisi, Enpara müşteri çözümleri müşteri danışmanı, tüzel saha temsilcisi, bireysel satış temsilcisi, genel başvuru ilanlarına başvurular devam ediyor.

Ekip çalışmasına uygun olması, müşteri odaklı çalışabilmesi, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek olması, erkek adayların askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl ertelemiş olması, daha öce bankanın farklı benzer kadrolardaki ilanlarına başvuru yapıp mülakattan elenmemiş olması, eğitim düzeyinde en az lise, önlisans yada lisans mezunu olması, ayrıca örgün öğrenimine devam edenler için 3. sınıf yada 4. sınıf ta öğrenimine devam ediyor olması ile başvuru yapabilecekler. İlanlara erişmek için tıklayın

İŞKUR ÜZERİNDEN AÇIKLANDI!

Diğer yandan Finansbank personel istihdamlarında bir çok ilanda İşkur üzerinden duyuruldu. pazarlamacı ve satış danışmanı kadrosundaki alımlar için lise mezunu olmak yeterli olacak. 15 kişilik alımlarda ilan numaraları şu şekilde olacak. 00005394267, 00005444208

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 19:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife Güngör
Şerife Güngör - 1 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabiliriz