Kuveyt Türk 200 Banka Personeli Alacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı yapıyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 200 kişilik açık iş pozisyonu ile banka personeli alacak.

Kuveyt Türk 200 Banka Personeli Alacak
Kuveyt Türk Katılım Bankası açmış olduğu iş pozisyonları ile bankada çalışmak isteyen bir çok kişinin yüzünü güldürüyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası büyümeye personelleri ile son hızla devam ediyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası Finanas sektörüne hizmet vermeye 1989 yılında başlamıştır. Kuveyt Türk Katılım Bankası mevcut pozisyonun daha da yukarıya taşıyarak Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yerini koruyacaktır. 

Kuveyt Türk Katılım Bankası Bu kapsamlar doğrultusunda büyümeye yeni personelleri ile devam edecektir. Kuveyt Türk Katılım Bankası 2017 yılında açacağı yeni şubeler ve Genel Müdürlükler birimlerine istihdam edilmek üzere 200 kişilik bir kadro ile takım arkadaşları arıyor. Adaylar tecrübeli veya yetiştirilmek üzere olabilirler. 

Peki Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak ?​
  • Müşteri ve başarı odaklı olan adaylar,
  • Planlama ve Organize Becerisi yüksek olan adaylar,
  • Müşteri odaklı çalışabilen adaylar,
  • Etkin iletişim becerisine sahip olan adaylar,
  • Proje yönetimine ve ekip çalışmasına yatkın olan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli,
  • Üniversitelerin örgün öğretim yapan, 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler veya Mühendislik (İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği) fakültelerinden mezun, (Bu fakülteler dışında İstatistik ve Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölüm mezunları da değerlendirme sürecine dâhil olabilirler.)
  • İkna kabiliyeti yüksek ve kendine Güvenen adaylar,
Başvurular Nereye Yapılacak ?

Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular aşağıda verilecek olan link yardımı ile online olarak yapılacaktır. Ayrıca başvuru için herhangi bir şehir belirlenmemiş olup başvurular Tüm Türkiye Genelinmde yapılacaktır.

//www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-200-takim-arkadasi-ariyoruz-1655346

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan Yorulmaz 1994 doğum tarihim
Cihan Yorulmaz 1994 doğum tarihim - 5 yıl Önce

Bankacılık ve sigortacılık iki yıllık üniversite mezunu olup şu anda iki yıllık halkla ilişkiler okumaktayim açık öğrenim bana uygun pozisyonda sizlerle çalışmak isterim ilginize arz ederim 05377041395