İş Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı

İş Bankası personel eleman alımları gerçekleştiriyor. İş Bankası bünyesindeki personel eksikliğini tamamlamak üzere farklı pozisyon ve farklı niteliklerde çok sayıda personel alacak. Sizde iş bankası iş başvurusunda bulunmak için haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı
Ülkemizde bankacılık hizmetleri dendiği zaman akla ilk gelen bankalardan birisi olan Türkiye İş Bankası A.Ş. yüzlerce şubesi ile ülkemizde bankacılık sektörünün gereklerini yapmaktadır. Resmi kurumlarla anlaşmalı olarak faaliyetlerini yürüten banka, ülkemizde en çok tercih edilen banka kurumunudur. Köklü bir geçmişe sahip olan İş Bankası, istikrarlı bir şekilde büyümektedir. İş Bankası’nın bu derece önemli ve her yıl kendini geliştirmesinin nedenlerine baktığımızda, bünyesine sürekli takviyeler yaptığını ve bu takviyeleri de tecrübeli kişiler arasından yaptığını söyleyebiliriz. İş Bankası personel eleman alımları iş ilanı, diğer bankalardan ayrı olarak bazı sınavlara yönelik yapılmaktadır. Banka görevlileri tarafından hazırlanan özel bir sınava giren adaylar dönem dönem İş Bankası bünyesine girmekte ve çalışma hayatına atılmaktadır. Şuan doğrudan alım ile alınacak kişiler için ise üç farklı pozisyon bulunmaktadır.

İşte Alımların Yapılacağı Pozisyonlar:
  • Sistem Uzmanı
  • Müfettiş Yardımcısı
  • Özel Güvenlik Görevlisi
Bu üç pozisyonun tamamı da İstanbul’a yönelik yapılacaktır. İlerleyen zamanlarda da tüm Türkiye’deki şubelere yönelik personel alımları gerçekleştirilecektir. Bu alımlar ise yukarıda bahsettiğimiz üzere sınava dayalı olacaktır. Sınav ile yapılacak olan alımların ilki ise 11.04.2016 tarihinde İstanbul’daki şubelere yönelik yapılacak ve bunun beraberinde güvenlik görevlisi ve uzman yardımcısı sınavları da yapılacaktır. İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden bu sınavlar ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. İşe alınan adayların ise alacakları ücretler her zaman merak edilmiştir. Verilen ücretler pozisyonlara göre sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Yeni başlayan bankacı adaylarının aldıkları ücretler her ne kadar düşük görülse de ilk başlayan kişilerin ücretleri 2 bin lira ile 2 bin 500 lira arasında değişmektedir. Çalışma süresi arttıkça ücret de artmaktadır.
İş Bnakası iş ilanlarını incelemek için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 06:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur
Aynur - 4 yıl Önce

Banka temizliği için başvurabilirmiyim

Aynur
Aynur - 4 yıl Önce

İhtiyacım olduğundan temizlik başvurusu yapmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba rizede yaşıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdi den teşekkür ederim bana bu tl de ulaşabilirsiniz 05348984401

,Cihan Yorulmaz
,Cihan Yorulmaz - 4 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacılık bölümü mezunuyum bana uygun pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum 1994 doğum tarihim 05377041395

Gülseren
Gülseren - 2 yıl Önce

Banka postane temizliyi için baş vurabilirmiyim