İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı yapıyor. Sizde İş Bankasının Güvenliğini sağlamak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyiniz.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı yapıyor. Sizde İş Bankası güvenliğini sağlayarak kariyerinizi İş bankası bünyesinde büyütebilirsiniz. İş Bankası İş Başvurusunda bulunmak için alt kısımdaki verilen bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

İSTANBUL ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

(6 MAYIS 2015 VE İZLEYEN GÜNLER)

Bankamızın İstanbul’daki Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavla Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 6 Mayıs 2015 Çarşamba ve izleyen günlerde yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıda yer alan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır

İşe Alım Süreci

Özel Güvenlik Görevlisi alım süreci

 Başvuru

 Dikkat Testi ve Çalışma Stilleri Envanteri

Mülakat

 Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır.

Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

Başvuru

Sınava başvurular 28 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. 

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

Sınav

Sınav Yeri

Sınav İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Sınav Tarihi

Sınav 6 Mayıs 2015 Çarşamba ve izleyen günlerde yapılacaktır.

Sınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 30 Nisan 2015 tarihinde saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.  

Belge Hazırlama

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir. 

Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

 6 Mayıs 1987 ve sonrasında doğmuş olmak.

 Askerlik görevini tamamlamış olmak.

Geçerlilik süresi 6 Mayıs 2016 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak.

Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.

Boyu en az 175 cm. olmak.

Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

 Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.

 Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.) 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 10:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tanju
Tanju - 5 yıl Önce

Kaç kişilik alim olacak?