İş Bankası Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası ilan ettiği müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı alımı yapacak. Peki nasıl başvuru yapılır detaylar nedir?

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı ve Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor
Türkiye İş Bankası resmi internet sitesinde yer almakta olan açık pozisyonlar aracılığı ile personel alımları gerçekleştirmeye devam ediyor. Türkiye İş Bankası yeni yayımlamış olduğu müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı pozisyonları için personel alımı yapacak.

Söz konusu ilan Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanmış olup kamuoyuna yine Türkiye İş Bankasının resmi internet sitesinde ki açık pozisyonlar aracılığı ile duyurulmuştur. Buna göre müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı alınacak.

SINAV DÜZENLENECEK

Türkiye İş Bankasının müfettiş yadımcısı ve uzman yardımcısı pozisyonları için banka sınav düzenleyecek olup sınavdan başarılı olan adaylar Türkiye İş Bankası bünyesine alınacak.
Müfettiş Yardımcısı - 6 Haziran
Uzman Yardımcısı - 3 Haziran
Gerekli pozisyonlar için yukarıda belirtilmiş olan tarihlerde sınav yapılacak ve adaylar sınava katlacaktır.

BAŞVURULAR

Türkiye İş Bankası müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı pozisyonları için personel alımı yapacak. Peki ilgili pozisyonlara başvuru yapacak olan adaylar nasıl başvuru yapabilir. Buna göre adayların aşağıda verilmiş olan İş Bankasının resmi internet sitesi linkini takip etmesi gerekmektedir. Linki takip edecek olan adaylar görüntülemiş oldukları açık pozisyonlar sayfasından müfettiş yardımcısı ve uzman yardımcısı pozisyonlarına personel alımı ile ilgili detayları öğrenebilir ve müracaatları da aynı kanaldan yapabilir.

https://goo.gl/AAT9Xv
DİĞER BANKA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER