İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı!

İş Bankasının resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan memur alım ilanlarda KKTC için memur personel alımı sınavı duyurusu yapıldı.

İş Bankası Memur Alımı İlanı Yayımlandı!
İş Bankası interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonlarını duyurduğu gibi yine toplu alımlarda İş Bankası sınav yapmakta ve sınavdan sonra adaylara mülakatlara tabii tutmaktadır. Sınavdan ve mülakattan başarı ile ayrılan adaylar İş Bankası bünyesinde memur olarak istihdam etmektedir.
İş Bankasının resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulan bildiri de bankanın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağı duyuruldu ve adaylar sınavlara tabii tutulacak.

ALIM KIBRIS İÇİN YAPILACAK

İş Bankası memur alım ilanı yayımladı ancak alım KKTC için yapılacak yani göreve başlayacak olan adaylar Türkiye'de istihdam etmeyecektir.

KİMLER MÜRACAAT EDEBLİR

KKTC Vatandaşı olmak
30 yaşını doldurmamış olmak ( 25.03.1987 ve sonrası)
Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak
Lisans mezunu olmak (Belirli bölümler)

Yukarıda belirtilmiş olan niteliklere sahip olan nitelikler İş Bankası tarafından aranmakta olup adayların gerekli bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Bölümler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen adayların resmi bildiriyi incelemesi gerekmektedir. Başvurular 20 Mart 2017 tarihine kadar Girne Caddesi No:9 Lefkoşa’da yer alan KKTC Müdürlüğünden yapılacaktır.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE