İş Bankası KPSS'siz Personel Alımı 2016

İş Bankası personel alımı yapıyor. İş Bankası bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere KPSS şartı olmadan personel alımı yapacak.

İş Bankası KPSS'siz Personel Alımı 2016
İş Bankası yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak adına İstanbulda bulunan Genel Müdürlük Bölümleri ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcıları alacaktır. Alımlar İş Bankasının yapacağı Sınav ile belirlenecektir. Sınav 26 Eylül 2016 ve izleyen günlerde yapılacaktır. Adayların sınava katılabilmeleri için alt kısımdaki şartları taşımaları gerekmektedir. 

Sınav Başvurusu İçin Aranan Şartlar Nelerdir?
 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
 • İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş ve söz konusu durumu 30.06.2017 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgeleyebilecek durumda olmak, (Yabancı dil sertifikaları değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında ibraz edilmelidir.)
 • Yapılacak Yazlı sınavın tarihi itibari ile henüz 30 yaşını doldurmamış olan adaylar,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken Şubat 2018 celp dönemine kadar tecilli ya da muaf olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2016 Eylül ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir),
 • Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir). Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2016 Ekim ayı içinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.
 • Daha Önce İş Bankasının yaptığı mülakattan elenmemş veya Uzman yardımcılığı ve müfettiş yardımcılığı sınavlarının değerlendirme merkezi aktivitileri aşamasında başarısız sayılmamış olan adaylar,
 •  Daha önce yapılan Uzman Yardımcılığı Sınavına bir kez den fazla katılmamış olan adaylar,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
 • Resmi daire veya kurulularda mecburi görevi bulunmayan,
 • Herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmayan adaylar,
 • Sağlık Durumu Türkiyenin heryerinde görev yapmaya elverişli olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar,en geç 20 Eylül 2016 tarihi saat 10:00 a  kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz ya da Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. Daha detaylı bilgi almak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Documents/Uzman%20Yardimcisi%20eBrosur_26%20EYLUL%202016.pdf

YORUM EKLE