İş bankası KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı

Banka personeli olmak isteyen adaylar için müjde! İş bankası Kamu Personel Seçme Sınavı şartı aramaksızın memur alımı gerçekleştiriyor. İşte başvuru şartları ve diğer bilgiler.

İş bankası KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı
İş bankası resmi internet sitesindeki yapmış olduğu duyurusuna göre kendi bünyesine istihdam sağlamak için alım duyurusu yaptı. Duyuruya istisnaden,  İş bankası sınav ile Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Müfettiş Yardımcısı, İş bankasının Genel Müdürlük Bölümlerinde, yurtiçi, yurtdışı ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşları denetlemek ile sorumlu olacaktır. Buna göre alınacak müfettiş yardımcıları İş bankası tarafından yapılacak olan sınavın ile belirlenecektir. Sınavın ilk aşaması 10 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir. Adayların sınava katılabilmeleri için alt kısımda verilmiş olan koşullara tam şekilde uygun olması gerekmekte olup, başvuru yapacak adaylar en geç 29 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular İş bankasının resmi internet siresindeki başvuru kısmından yapılacaktır. Veya ilanımızın sonunda verdiğimiz bağlantıları kullanarak direk başvuru penceresine ulaşabilirsiniz. 

BAŞVURU İÇİN ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR:

İş bankası alım yapacağı Müfettiş Yardımcısı adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, yazılı sınavın yapılacağı tarih itibari ile henüz 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların aşağıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, daha önce yapılmış olan Müfettiş Yardımcılığı sınavına bir defadan fazla girmemiş olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, daha önce bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin mülaka aşamasından veya daha önce yapılan Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, sağlık durumu yönünden seyehat etmeye ve görevini yapmasına engel olabilecek bir durumu olmaması, affa uğramış bile olsa herhangi bir suçu bulunmamak, herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı olmaması şartları aranmaktadır. bu şartlara uygun adaylar aşağıdaki bağlantıları kullanarak başvuru yapabilirler.

İş bankası Açık Pozisyonlar için : https://goo.gl/UG6smF
Hemen Başvuru Yapmak İçin: https://goo.gl/OPkvVq

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE