İş Bankası İstanbul Memur Alımı 2014

İş Bankası İstanbul Memur Alımı 2014

İş Bankası İstanbul Memur Alımı 2014

İş Bankası İstanbul Memur Alımı

2014 İş Bankası Memur alımı yapıyor. Sizde İş Bankasında Memur olarak işe başlamak istemezmisiniz. İş Bankasında işe başlamak size iyi bir kariyer olanağı ve iyi bir iş kaynağı olacaktır. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen bir çok Bankacı adayı bulunmaktadır ve Bankacı olmak isteyenlerinde bir çoğunun kariyer hayali İş Bankası dır. İş Bankası açmış ve açmakta olduğu şubeleri ile bir çok bankacı adaylarının yüzünü güldürmektedir.

Bir çok bankanın'da yaptığı gibi tabi kide İş Bankası'da Memurlarını düzenlemiş olduğu sınavlar ile almaktadır. İş Bankası iş başvurusu yapmak için alt kısımda verilen bilgileri okuyarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda'da verildiği gibi Sınav bilgilerine, Başvuru bilgilerine, İş tanımına ve Genel bilgilere ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İSTANBUL İLİ MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

( 08 ARALIK 2014 VE İZLEYEN TARİHLER)

Bankamızın İstanbul ilinde bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 08 Aralık 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda İstanbul ilinde bulunan Şubeler ve Genel Müdürlük bölümlerimiz için görev teklifi yapılacaktır. İŞE ALIM SÜRECİ Memur alım süreci: Başvuru Genel Yetenek Testi Mülakat Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır.

Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir. BAŞVURU Sınava başvurular 04 Aralık 2014 Perşembe günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir. Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır. Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

SINAV Sınav Yöntemi: 

Sınavın ilk aşaması Genel Yetenek Testi’dir. İlk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır. Sınav Yeri  Alım sürecinin bütün aşamaları İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Sınav Tarihi Sınav 08 Aralık 2014 ve izleyen tarihlerde yapılacaktırSınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 05 Aralık 2014 Cuma günü saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren 

Başvuru Durum Takip

alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır. BELGE HAZIRLAMA Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir. BAŞVURU KOŞULLARI Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 08 Aralık 1984 ve sonrasında doğmuş olmak İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak Kamu haklarından yoksun bulunmamak Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken Kasım 2015 celp dönemine kadar tecilli ya da muaf olmak Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.) Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak 08 Aralık 2014 tarihi itibariyle, üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmuş olmak (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.) BÖLÜM BÖLÜM Aktüerya Kamu Yönetimi Aktüerya Bilimleri Kontrol Mühendisliği (*) Avrupa Birliği İlişkileri Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bankacılık Makine Mühendisliği (*)

Bankacılık ve Finans Makine ve İmalat Mühendisliği (*) Bankacılık ve Finansman Maliye Bankacılık ve Sigortacılık Matematik Bilgi Teknolojiler Matematik Mühendisliği Bilgisayar Bilimleri (*) Matematik ve Bilgisayar Bilimler Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği (*) Matematik-Bilgisayar Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi (*) Mekatronik Mühendisliği (*) Bilgisayar Mühendisliği (*) Muhasebe Bilgisayar Sistemleri ve Ağları (*) Muhasebe Bilgi Sistemleri Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Muhasebe ve Denetim Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Muhasebe ve Finans Yönetimi Bilgisayar-Enformatik Muhasebe ve Finansal Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği (*) Muhasebe ve Finansman Bilişim Sistemleri ve Teknolojiler Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (*) Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Pazarlama Ekonometri Pazarlama / Satış Yönetimi Ekonomi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Ekonomi ve Finans Sermaye Piyasası Ekonomi-Yönetim Bilimler Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları Sigortacılık Elektrik Mühendisliği(*) Sigortacılık ve Risk Yönetimi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (*) Sistem Mühendisliği (*) Elektronik Mühendisliği (*) Siyaset Bilimi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (*) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Endüstri Mühendisliği Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Endüstri Sistemleri Mühendisliği Telekomünikasyon Mühendisliği (*) Enformasyon Teknolojileri

Toplumsal ve Siyasal Bilimler Enformatik Uluslararası Finans Enformatik (Almanca) Uluslararası İlişkiler Finans Matematiği Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Halkla İlişkiler Uluslararası İşletme Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Uluslararası İşletme Yönetimi (Almanca) Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uluslararası İşletmecilik Hukuk Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret İktisat Uluslararası Ticaret İletişim Uluslararası Ticaret ve Finansman İletişim Bilimleri Uluslararası

Ticaret ve İşletmecilik İnsan Kaynakları Yönetimi Uluslararası Ticaret ve Lojistik İnşaat Mühendisliği (*) Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi İstatistik Uluslararası, İktisat, İşletme Programları İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri Uygulamalı Matematik İş İdaresi Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar İşletme Yazılım Mühendisliği (*) İşletme Bilgi Yönetimi Yönetim Bilimleri İşletme Enformatiği Yönetim Bilişim Sistemleri şletme Mühendisliği Yönetim ve Organizasyon İşletme-Ekonomi (*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartı ile kabul edilecektir. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE