İş Bankası Çok Sayıda Personel Alımı İçin İlanlar Yayımladı

İş Bankası çok sayıda personel alımı için güncel ilanlar yayımladı. Birçok pozisyonda eleman alımı yapacağını duyuran İş Bankası hangi kadrolardan personel alımı yapacak sizin için derledik.

İş Bankası Çok Sayıda Personel Alımı İçin İlanlar Yayımladı

İş Bankası farklı kadrolardan personel alımı yapacağını duyurdu. İş Bankası İnsan Kaynakları departmanından yapılan ilanlarda Müfettiş Yardımcılığı ve Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı kadroları için alım yapacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İş Bankası personel alımı için adaylar aşağıdaki linklerden başvurularını gerçekleştirebilecek. Adaylar Başvurularını yapabilmek için öncelikle İş Bankası Aday Kariyer Portalı’ndan üyelik oluşturmalı ve özgeçmiş bilgilerini oluşturmalıdır.

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Müfettiş Yardımcılığı kadrosuna başvuracak adaylar ilanda belirtilen alanlardan mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylar için yaş şartı da bulunmaktadır. İlgili ilana başvurabilmek için adayların 11.11.1988 ve sonrası doğumlu olması, 30 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Bununla birlikte erkek adaylar için askerliğini yapmış veya Haziran 2019’a kadar tecilli olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların daha önce İş Bankası tarafından yapılan sınavların mülakat veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavından başarısız olmamış olması gerekmektedir. Ayrıca adaylar için yabancı dil şartı da ilanda belirtilmektedir.

10 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında başvuruların alınacağı sınavın tarihi ise 11 Kasım 2018. Sınav için başvurusu kabul edilen adaylar sınavla ilgili daveti 5 Kasım’dan itibaren görebileceklerdir. Sınav 3 aşamada yapılacak olup adaylar 1. aşamada Türkçe Yeterlik Sınavı, Genel Yetenek Testi; 2. aşamada Değerlendirme Merkezi Aktiviteleri, Mesleki Kişilik Envanteri; 3. aşamada ise mülakata tabi tutulacaktır. Sınavlar Ankara ve İstanbul’da yapılacaktır.

SİSTEM UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı kadrosu için adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekominikasyon, bilişim ve enformatik alanlarından birinden mezun olması gerekmektedir. Yaş şartı aranan kadro için 3 Kasım 1988 ve sonrası doğumlu olmak bir diğer kriter. Ayrıca adaylar için yabancı dil şartı da ilanda belirtilmektedir. Bununla birlikte sınava başvuracak adayların daha önce İş Bankası tarafından yapılan sınavların değerlendirme merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında elenmemiş olması gerekmektedir.

Sınava başvuruların son tarihi ise 20 Ekim 2018 saat 12:00 olarak açıklandı. Adaylar başvurularını bu süreye kadar İş Bankası Aday Kariyer Portalı’ndan tamamlamaları gerekiyor.

Müfettiş Yardımcılığı Sınav Duyurusu için TIKLAYIN

Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Sınav Duyurusu için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
S t
S t - 2 yıl Önce

Bende iş arıyorum bankalarda cav ve temizlik denizlide yaşıyorum bankalar dışında da çalışırım yardımcı olursanız sevinirim