İş Bankası Çok Sayıda Banka Personeli Alımı Yapacak

İş Bankasından yayımlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. İşte alınacak olan pozisyonlar ve detaylar.

İş Bankası Çok Sayıda Banka Personeli Alımı Yapacak
İş Bankası her sene personel alımı yapmaya devam ediyor. Yeni açılan banka şubeleri için çok sayıda personel alımı gerçekleştirildiği gibi faaliyetlerine devam etmekte olan şubeler içinde personel alımı yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bankalar arasında yer almakta olan İş Bankası yayımladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Peki İş Bankası hangi pozisyon için kaç personel alacak. İşte yayımlanan bildiriye göre detaylı bilgiler.

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi aracılığı ile yaptığı duyuruda kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağını kamuoyuna paylaştı. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak. Yayımlanan bildiriye göre;

Çağrı merkezi, Müfettiş yardımcısı

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapılacak. Müfettiş yardımcılığı başvurusu için son gün 7 Kasım 2016 olarak belirtilirken, çağrı merkezi pozisyonu için son başvuru tarihi 26 Eylül 2016 olarak açıklandı. 

Başvuru yapacak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girip girmemesine bakılmayacak olup her hangi bir alt puan limiti belirlenmemişti. Başvuracak olan adaylar ilgili tarihlerde sınavlara tabii tutulacak ve bu sınavlarda başarılı olanlar mülakatlara alınacak. Mülakatlarda da başarılı olan adaylar İş Bankası bünyesinde istihdam edecek. Başvuru yapmak, nitelikler öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

//www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE