İNG Bank Çok Sayıda Personel Alacak

İNG Bank bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda iş pozisyonu açtı. Açıkta bulunan iş pozisyonlarına göre çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.

İNG Bank Çok Sayıda Personel Alacak
Banka ve finans sektöründe oldukça yıldızı parlayan ve bir anda popülerleşen ING bank bünyesine yeni personelleri katacağını açıkladı. Bu iş alımına üniversite bölümünden mezun olmuş öğrenciler başvuru yapabilecekler ve finans sektöründen mezun olmanız gerekmektedir. ING Bank'ın alacağı personeller ve iş pozisyonları hakkında çok detaylı bilgiler şimdi haberimizde!

2016 yılı içerisinde işe girmek isteyenlere bir çok iş fırsatı doğdu. Firmalar, kurumlar ve kuruluşlar sürekli olarak iş alımı yapıyorlar ve personel alımlarını gittikçe arttırıyorlar. Bu iş alımını yapan ve duyuran son kurum olarak ING Bank oldu. Hollanda kökenli olan ING bank'ın 2016 yılı içerisinde 250'den fazla personel alacağı bilgisi geldi.

Ülkemizde sürekli olarak gelişimde olan ve bünyesine büyüten bir firma olan ING Bank geçtiğimiz aylarda Oyak Bank'ı da satın aldı. ING bank şuanda Avrupa üzerinde sıralama kriterlerine göre Dünya'nın en büyük ve en iyi 20 bankası arasında yer alıyor.

Bu iş ilanına başvuru yapmak isterseniz ING Bank'ın kariyer internet sitesine girebilirsiniz. ING Bank kariyer internet sitesi üzerinden sürekli olarak yeni mesajlarını, yeni iş ilanlarını yayınlıyor. Bu iş ilanlarını takip ederek daha fazla bilgiye ulaşabilir. ING bank'ın yapacağı duyuruları takip ederek sizde ING Bank'da çalışmaya başlayabilir yani ING Bank'ın bir personeli halnie gelebilirsiniz. ING bank'ın bu iş ilanına başvuru için ING bank'ın insan kaynakları sayfasına gidiyorsunuz. Genel iş başvuru formunu dolduruyorsunuz. Evet, herşey bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde ilerliyor. Eğer internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsunuz alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak yönlendirileceğiniz kısımda istediğinizi pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

//www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE