HSBC Bankası Çok Sayıda En Az Lise Mezunu Memur Alıyor!

HSBC Bankası tüm Türkiye geneli en az lise mezunu çok sayıda banka memuru alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir, nasıl başvuru yapılır.

HSBC Bankası Çok Sayıda En Az Lise Mezunu Memur Alıyor!

Ülkemizin önde gelen özel sermayeli bankaları arasında yer alan ve Türkiye'nin dört bir yanında on binlerce müşteri hacmine sahip olan HSBC Bankası yeni yatırımlarını sürdürmekte, uygun bölgelere şube açılışları yapmakta ve memur alımlarını da sürdürmektedir. Buna göre HSBC Bankası memur ve personel alımı ilanları kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

HSBC Bankası tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında 20'e yakın kadro için Türkiye geneli memur ve personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor, detaylar nedir?

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Banka: HSBC Bankası
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
İlan Edilen Farklı Kadro: 20'e Yakın
En Az Mezuniyet: Lise

ALIM YAPILAN KADROLAR NELERDİR?

HSBC Bankası yurt geneli çok sayıda banka memuru alımı yapıyor. Peki alım yapılan kadrolar nelerdir?

Alacak Takip Memuru
Dış Aramalar Müşteri Temsilcisi
Genel Başvuru
Müşteri Aktiviteleri İnceleme Memuru
Veritabanı Yöneticisi

Yukarıda alım yapılan kadroların bir bölümü verilmiştir. Peki adaylar tüm kadroları nasıl görebilir, başvurularını nasıl yapabilir.

TÜM KADROLAR ve BAŞVURULAR

HSBC Bankasının tüm kadrolarını görmek, nitelikleri öğrenmek ve başvurularını yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/MDv7KT
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Akdoğan
Fatma Akdoğan - 3 yıl Önce

Ben on muhasebe sertifikasina sahibim lise mezunuyum bankada bana gore isbulabilirmiyim basvurmak istiyorum linki tıklıyorum fakat acilmiyor

Ebru izgübarlar
Ebru izgübarlar - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapabilirim