Halkbank 50 Banka Personeli Alımı İçin Başvuru Süreci Doluyor! İşte Şartlar

Halkbank geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel boşluğunun doldurmak için personel alım ilanı yayımlamıştı. Başvuruların ilanın yayımlanmasının ardından başlaması ile artık sona ermektedir. Sınav ile 50 banka personeli alımı yapılacak. İşte detaylar.

Halkbank 50 Banka Personeli Alımı İçin Başvuru Süreci Doluyor! İşte Şartlar

Halkbank 2018 Aralık ayında yayımladığı personel alım ilanına göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 50 personel alımı yapacağını belirtmişti. Başvurular 17 Aralık 2018 tarihinde başlamıştı ve artık sona ermektedir. İşin olsa ekibi olarak ilgili ilan hakkında sizlere birkez daha detaylı bilgi vererek başvuru kılavuzunu sizlerle paylaşacağız.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Halkbank ailesinin Bilgi Teknolojileri Bölümünde çalıştırılmak üzere yapacağı Sınav ile BT personel alımı yapılacak. Adayların bu sınava başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamaj, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgsi bulunmamak, Sağlık açısından Türkiye'nin heryerinde görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, 01 Ocak 1989 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis cezası gerektiren suçlardan hükümlü bulunmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İlgili ilan için adaylar başvurularına 17 Aralık 2018 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını sinav.yildiz.edu.tr/halkbank adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. Başvurularını yapan adaylar ve başvurusu geçerli olan adaylar Sınav giriş belgelerini 22 Ocak 2019 tarihi ile 27 Ocak 2019 tarihleri arasında sinav.yildiz.edu.tr adresi üzerinden alabileceklerdir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuru yapabilmek için İlanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE