Garanti Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı

Garanti Bankası personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Garanti Bankası bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alacak. Sizde Garanti Bankası iş başvurusunda bulunmak için ilanımızın devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı
1946 yılından itibaren ülkemizde bankacılık faaliyetlerine başlayan ve merkezi Ankara olan Garanti Bankası, ilerleyen zamanlarda hizmet ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren lider firmalardan olan Doğuş Grup ile birleşmiştir. Ülkemizde bankacılık sektörüne yönelik birçok ilki başlatan bu banka, ilk olarak ‘Öğlen Açık Banka’ uygulamasını başlatmıştır. 
Bunun gibi daha birçok ilki müşterilerine yaşatan Garanti Bankası, milyonlarca müşterisi ile birlikte hem bankacılık hem de yatırım işlemleri yürütmektedir. Sigorta şirketleri ile beraber yürütülen projelerle birlikte adayların bireysel emeklilik ya da birikim hesaplarını da kendi bünyesinde yapan Garanti Bankası, her geçen gün yeni bir personel alımı ile de gündeme gelmektedir. İşte Garanti Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı doğrultusunda yayınlanan boş pozisyonlar.
  • Mobil Grup Asistanı
  • Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
  • Operasyon Asistanı
  • Sosyal Medya Asistanı
  • Vergi Politikaları ve Kontrolleri Yöneticisi
  • Müfettiş
  • Risk Analiz Yetkilisi
  • BT İç Kontrol Yetkilisi
  • Uzman Eğitimci
  • Finansal Kontrol Yetkilisi ve Yönetmeni
Yapılacak olan personel alımları bu pozisyonlarda yapılacak ve farklı bölgelere yönelik gerçekleşecektir. Resmi verilere göre yapılacak olan alımlardaki boş pozisyon sayısı yirmi üçtür.
İşte Alımların Yapılacağı İller ve Alınacak Maaşları:
Alımların büyük bir çoğunluğu İstanbul’a yönelik yapılacaktır. Ayrıca Ankara, Denizli, Eskişehir ve Sivas’ta bulunan şubelere yönelik de alımlar yapılacaktır. Başvuracak adayların üniversite mezunu ve daha önce banka tecrübesi yaşamış olması, İngilizce’yi ileri derecede biliyor olması ve Office programlarına hakim olması gerekmektedir. İşe kabul edilen bankacı adayları, ilk etapta 2 bin lira gibi bir ücretle işe başlayacaktır ve dönem dönem bu ücret artacak, aynı zamanda kişiler mesleğinde ilerleyecektir.
Garanti Bankası İş İlanlarına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan yorulmaz
Cihan yorulmaz - 5 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacilik bölümü mezunuyum bana uygun pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler 1994 doğum tarihim

Cihan yorulmaz 05377041395
Cihan yorulmaz 05377041395 - 5 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacilik bölümü mezunuyum bana uygun pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler 1994 doğum tarihim