Garanti Bankası Personel Alımı Yapacak

Garanti Bankasından yapılan iş ilan duyurusu ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Garanti Bankası Personel Alımı Yapacak
Garanti Bankası her sene yüzlerce personel alımı yapmaya devam ediyor. Gazete, İnternet ve Televizyon reklamcılığında sürekli olarak kampanyalarını gördüğümüz Bankanın müşteri sayısı sürekli olarak artmakta ve büyüme oranı da buna bağlı olarak gelişmektedir. Türkiye'nin dört bir yanında şubesi bulunan ve milyonlarca müşteri pörtföyüne sahip olan Garanti Bankası nitelikli personel alımları yapmaya devam ediyor. Resmi internet sitesi ve online iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonlarını doldurmaya çalışan Garanti Bankası yeni yayınladığı pozisyonlarına lise, önlisas ve lisans mezunu personel alımı gerçekleştirecek.

Hangi Şehirlere, Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Garanti Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak peki bu personeller hangi pozisyonlarda ve hangi şehirlerde bulunan şubelerde istihdam edecek.

Gişe Asistanı - İstanbul (Avrupa Yakası), Gişe Asistanı - İstanbul (Anadolu Yakası), Ticari Bankacılık Müşteri İlişkileri Temsilcisi 2016, Bireysel Ürünler Risk İzleme Asistanı-İstanbul, Bireysel Ürünler Risk İzleme Asistanı-İstanbul, Üye İşyeri Hizmetleri Telefon Servis Asistanı-İstanbul. Operasyon Asistanı-İstanbul, Mobil Grup Asistanı – İstanbul, Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – Sivas, Dış Ticaret Ve Krediler İşlemleri Asistanı-İstanbul, Mobil Grup Asistanı-İzmit, Şube Hizmetleri Destek Asistanı, Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı – İstanbul, Merkezi Satış Temsilcisi – İstanbul, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi – İstanbul, Arşiv - İletişim Asistanı-İstanbul

Yukarıda adı geçen pozisyonlar için Garanti Bankası çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak olan personellerin hangi şehirlerde görev yapacağı pozisyonun hemen yanında belirtilmiştir. Sizlerde Garanti Bankasında görev almak ve istihdam etmek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan linki öz geçmiş formunuzu bırakabilirsiniz.

//garantilikariyer.garanti.com.tr/web/ilanlar_off.aspx?ilangrp=2

YORUM EKLE
YORUMLAR
sima
sima - 5 yıl Önce

şartlar nedir

Rabia
Rabia - 5 yıl Önce

Evet şartları belirtseydiniz iyi olurdu

Kader
Kader - 5 yıl Önce

Arkadaslar Allah aşkına bu ilanlara başvuru yapabilen bir Allahın kulu varmı yaa ilan var başvuru yapılmıyor

Serhat
Serhat - 5 yıl Önce

Arkadaşlar normal kariyerimden giriş sağlayın çıkar

İsmail
İsmail - 5 yıl Önce

Nasıl başvuru yapacağız şartlar nelerdir askerlik durumu önemli mi arkadaş nasıl ilan veriyosunuz anlamıyorum ben boluda yaşıyorum ama istanbula gidebilirim ben başvuru yapabilirmiyim adam gibi bi bilgi verirmisiniz.

Nurhan sadioğlu
Nurhan sadioğlu - 5 yıl Önce

Linklere neden tıklanmoyor

Vedat Atak
Vedat Atak - 5 yıl Önce

kariyer.net adresine garanti kariyer yazarak burdaki bütün açık olan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz şansınız bol olsun

Umut demirdere
Umut demirdere - 5 yıl Önce

B ve a2 ehliyetim var banka da kurye olarak çalışmak istiyorum Mugla bodrum ortakent te oturuyorum