Garanti Bankası Personel Alım İlanı Yayımladı

Garanti Bankası güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı ve gişe asistanı alım ilanı yayımladı. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Garanti Bankası Personel Alım İlanı Yayımladı

Garanti Bankası farklı şehirlerde bulunan ve kadrosunda personel açığı bulunan banka şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş olan kişilerin başvuruda bulunabileceği ilana başvurular kariyer siteleri üzerinden yapılıyor. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar bu sitelere üye olarak başvurularını gerçekleştirebilecek. İlanlara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://goo.gl/7985vt  Peki kimler başvuruda bulunabilir? alım yapılacak olan pozisyonlar hangiler?

İŞTE DETAYLAR

Garanti bankasının yayımladığı personel alım ilanın da alım yapılacak olan kadrolar şu şekilde: Garanti Bankasının yayımladığı ilana göre çok sayıda pozisyona alımlar yapılacak. Hangi pozisyona kaç personel alımı yapılacağı açıklanmadığı için toplam personel alım sayısı bilinmiyor. Açık bulunan kadrolar arasında Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Gişe Asistanı, Operasyonel Risk Uzmanı, Müşteri Danışmanı, Teknik Personel, Dış Ticaret ve Krediler Uzmanı, Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Güvenlik Görevlisi, Satın Alma Uzmanı, Müşteri Deneyimi Araştırma Personeli ve İçerik Yönetim Yetkilisi kadroları bulunuyor. İlanın genel başvuru koşulları şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu hakları mahrumiyeti bulunmamak, Gişe Memuru pozisyonu için belirtilen eğitim düzeyinden mezun olmuş olmak, görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak şartları aranan genel şartlar arasında bulunuyor her pozisyon için özel şartlar bulunabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 14:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevin Sansar
Nevin Sansar - 2 yıl Önce

Çay ve Kahve ofiste temizlik ve hastane de hizmetli