Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Garanti Bankası Memur alımı yapıyor. Garanti Bankası bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapıyor. Sizde Garanti Bankası bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, sınav bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel Nitelikler

PRESTİJLİ BİR KARİYER İÇİN DOĞRU HAMLEYİ YAPIN Adaylarda Aranan Özellikler: - Analitik düşünen, - Detaycı, - Öğrenmeye ve gelişime açık, - İletişimi kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Farklı koşullara kolay uyum sağlayabilen, - T.C. vatandaşı olan, - 27 yaşını aşmamış, - Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az Temmuz 2016' ya kadar erteletmiş olan , - Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, - Sağlığı Türkiye'nin her yerinde ve yurtdışında görev yapmaya elverişli olan, - 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da Temmuz 2015' de diplomasını alacak olan, - İyi derecede İngilizce bilen, -TOEFL'dan min.75 puan veya IELTS'ten min. 6 puan almış ve belgesi Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınmayacaklardır. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL ve IELTS alanını doldurmaları gerekmektedir. -TOEFL ya da IELTS belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Temmuz 2015 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır. - Önceki dönemlerde açılmış olan bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı / Management Trainee/ Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı alım sürecinde mülakatlardan elenmemiş olan. Aranan niteliklere uygun adaylar, 11 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Yetenek, Yabancı Dil ve Genel Bilgi Sınavı'na davet edilecektir. Sınav uygulaması İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi:03 Nisan 2015 Sınav - mülakat davetleri ve sonuç bildirimleri e-posta ve sms aracılığıyla yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE