Garanti Bankası Memur Personel Alımı Yapıyor!

Garanti Bankası açık pozisyonları dahilinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor.

Garanti Bankası Memur Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin özel bankaları arasında lider konumda yer alan bankalardan bir tanesi olan Garanti Bankası yeni şube açılışlarına devam ettiği gibi müşteri memnuniyet oranının en yüksek düzeye çıkması için de çalışmalarına devam etmektedir.

Garanti Bankası, memur ve personel alımı ilanları resmi internet sitesi ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Garanti Bankası tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak, detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Banka: Garanti Bankası
İlan Edilmiş Pozisyon: 20'e Yakın
Alınacak Memur: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Garanti Bankası 20'e yakın yayımlamış olduğu pozisyonlar için çok sayıda memur alımı yapacak. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Emekli Maaş Müşterileri Yönetmeni/Yetkilisi
Segment ve Müşteri Yönetimi Yönetmeni/Yetkilisi
Eğitim Tasarım Yönetmeni/Yetkilisi
Kredi Riski Kontrol Yetkilisi /Yönetmeni
Performans Tabanlı Pazarlama Yönetmeni
Muhasebe Servisi Asistanı
İşgücü Optimizasyonu ve Hizmet Kalitesi Yetkilisi
Müşteri Temsilcisi

BAŞVURULAR

Garanti Bankası yukarıda ilan edilen kadrolar başta 20'e yakın pozisyon için banka memur personeli alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılaca. Garanti Bankası memur ve personel alımı başvurularını yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilmiş olan linki takip etmesi ve müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/7wBLJ5
TÜM BANKA İLANLARINI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE