Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı

Garanti Bankası Personel Eleman alımı yapıyor. Garanti Bankası bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere belirli şubelerinde Gişe Asistanı Pozisyonuna personel alımı yapacaktır. Sizde Garanti bankasında Gişe Asistanı olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, iş tanımına, Ek bilgilere, Başvuru bilgilerine, Pozisyon bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Tanımı

Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek ve aynı zamanda gişeden işlem yapmaya gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur. Not: Kriterlere uygun adayların sınav davetlerie-mail ve sms yoluyla bildirilecektir Aranan Nitelikler Garanti ailesine katılmak üzere İstanbul Avrupa yakasındaki şubelerimizde bizimle birlikte tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabilecek gişe asistanları arıyoruz. - En az önlisans mezunuysanız, - 27 yaşını aşmadıysanız, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, - Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için) - Haftada 5 gün tam zamanlı ya da 2 gün yarı zamanlı çalışabilecekseniz, - Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız, - Etrafınızda pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız, Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?

Ek Bilgiler İş Alanı Şube İşlemleri Çalışma Şekli:Tam zamanlı Çalışma Yeri: İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye Yayınlanma Tarihi: 17. 02. 2015 Son Başvuru Tarihi: 31. 03. 2015 Sektörler:BANKA-FİNANS Banka Garanti Bankası Gişe Asistanı Alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan başlantıyı kullanabilirsiniz. //www.yenibiris.com/garanti-bankasi/gise-asistani-istanbul-avrupa-yakasi-is-ilani/580654?sq=kasi&firma=16397

YORUM EKLE