Garanti Bankası 15 Farklı Kadrodan Banka Memuru Personeller Alacak! İlanlara Başvurular Başladı

Garanti Bankası bünyesine yeni personelleri katmaya hazırlanıyor. Yayımlanan ilanlar arasında 15 farklı kadrodan personel alımları gerçekleştiriliyor.

Garanti Bankası 15 Farklı Kadrodan Banka Memuru Personeller Alacak! İlanlara Başvurular Başladı

Garanti Bankası tarafından özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda, banka bünyesine farklı kadrolardan personel alımları yapılacağı aktarıldı. Yayımlanan bu ilanlara yönelik kadro bilgisine aşağıdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak adayların T.C vatandaşı olmaları, sağlık problemlerinin bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki bilgi sahibi olması, iletişim becerileri gelişmiş olması, ifade ve muhakeme yeteneği yüksek olması, temsil becerisinin bulunması gibi ortak şartlar üzerinden alımlar yapılmaktadır.

HANGİ KADROLARA ALIMLAR YAPILIYOR? İŞTE BANKA MEMURU PERSONEL ALIMI KADROLARI

DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANI
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Güvenlik Görevlisi
BİREYSEL BANKACILIK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ
Avukat- Davalar
İç Kontrol Yetkilisi
Hizmet Satın Alma Yönetmeni / Prodüktör
Yapısal Risk Uzmanı/Yönetmeni
Risk Yönetimi Kontrol Yönetmeni
Bütçe Planlama Yetkilisi/Uzmanı
Müşteri Danışmanı ( Muş )
OPERASYONEL RİSK YETKİLİSİ UZMANI
TİCARİ ÜRÜNLER RİSK ANALİZ YETKİLİSİ

BAŞVURULAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER

Banka memuru alım ilanalrına başvuru yapacak adayların, belirtilen başvuru adresi üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak, özgeçmiş bilgilerini sisteme girmeleri, yetkinliklerini, sertifikalarını, aldıkları eğitimleri ve almak istedikleri maaş aralıkları gibi bilgileri üye profillerine aktarmaları gerekmektedir. Bahsi geçen ilanlara ulaşmak için aşağıdaki bağlantı açılmıyorsa, arama bölümü üzerinden Garanti Bankası şeklinde arama yapılması yeterli olacaktır. Böylelikle bankanın tüm personel alım ilanları karşınıza çıkacaktır. İlgili adaylarımıza bu noktayı hatırlatmak isteriz. Bazen ilgili sitenin belirtilen linklerden yapılan yönlendirmelere yanıt veremediği ve sayfaların açılamadığı durumlar olmaktadır.

İlan bağlantısı: https://goo.gl/sAuU5R

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER