Finansbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Finansbank personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Finansbank bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve niteliklerde personel alacak. Sizde Finansbank ailesine başvuruda bulunmak için haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Finansbank Personel Eleman Alımları İş İlanı
Ülkemizde bankacılık sektörünün öncü firmalarından birisi olan Finansbank, yüzlerce şubesiyle gün içerisinde binlerce vatandaş için hizmet üretmektedir. Vizyon olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan banka, dönem dönem yaptığı personel alımlarıyla dikkat çekerken son zamanlar üniversite öğrencilerine yönelik başlattıkları staj çalışmalarıyla da tüm dikkatleri kendilerine çekmişlerdir. Finansbank, bankacılık sektöründe faaliyet göstermek isteyen kişilerin başvurularını her zaman kabul etmektedir. Kendinizi tanıtan ve deneyimli olduğunuz pozisyonlarla ilgili hazırlayacağınız bir öz geçmiş raporunu, bankanın resmi internet sitesi üzerinden Finansbank İnsan Kaynakları’na yönlendirirseniz, tecrübeli olduğunuz pozisyonda herhangi bir kadro açılması durumunda size geri dönüş yapılacaktır. Bünyesinde çalışacak kişilerde bazı kriterlere önem veren banka öncelikli olarak adayların eğitim durumlarına ve geçmiş dönemdeki çalışmalarına bakmaktadır. Finasbank’ın 2016 yılı içerisinde boşalan pozisyonlarına baktığımız zaman 15 farklı pozisyon bulunmaktadır bu personel alımları İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasına, iki pozisyonda da Erzurum’a yapılacaktır.
Hangi İle Hangi Pozisyonda Alım Yapılacak? Finansbank Personel Eleman Alımları İş İlanına baktığımız zaman, resmi olarak açıklanmış 15 farklı noktaya alımları görmekteyiz. Bu personel alımları ise İstanbul ili için şöyle sıralanmaktadır.
  • Tele Satış Görevlisi
  • Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Uzmanı
  • Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
  • Çağrı Merkezi Görevlisi
  • Bireysel Satış Temsilcisi
  • Müşteri Deneyimi Ölçümü Yetkili ve Yetkili Yardımcısı
  • Şube Pazarlama Hizmetleri Görevlisi
  • Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi
Bu pozisyonlarda resmi olarak yapılan açıklamalar doğrultusunda başvurular kabul edilmektedir. Ayrıca Türkiye Genelinde Enpara Müşteri Danışmanı pozisyonunda da başvurular kabul edilmektedir. Bu pozisyonlarda başvuru yapacak adaylarda aranan özellikleri başında; bankacılık ve ilgili pozisyon ile ilişkili bir üniversiteden mezun olmak, ileri derecede yabancı dil bilmek ve matematiksel işlemlerde yetenekli olmak gelmektedir. Bunun yanı sıra erkek adaylar için geçerli olan askerliği yapmış olma, yapmamış kişilerin ise tecil sürelerinin bitimine en az 2 yıllık bir sürenin kalmış olması gerekmektedir.
İlana Başvuruda Bulunacak olanlar alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirler.
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2016, 15:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cihan yorulmaz
cihan yorulmaz - 4 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacılık bölümü mezunuyum bana uygun bir pozisyonda sizinle çalışmak ıstiyorum ilginize tesekkurler 1994 doğum tarihim

cihan yorulmaz 05377041395
cihan yorulmaz 05377041395 - 4 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacılık bölümü mezunuyum bana uygun bir pozisyonda sizinle çalışmak ıstiyorum ilginize tesekkurler 1994 doğum tarihim

Gülçin
Gülçin - 4 yıl Önce

Sekretirlik bölümü mezunuyum sizinle çalışmak isterim ilginize tsk ederim

Gülçin
Gülçin - 4 yıl Önce

Sekretirlik bölümü mezunuyum sizinle çalışmak isterim ilginize tsk ederim

bilal
bilal - 4 yıl Önce

Önlisans mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

Sevcan Alagoz
Sevcan Alagoz - 4 yıl Önce

Lise mezunuyum 1985 dogumluyum daha omce altin uretim firmasinda 6 senelik tecrubeli olarak calistim yeni bir alanda yeni bir adimla uygun pozisyonda kendimi gelistirebilecegim güveniyle sizinle calismak istiyorum ilgi ve alakaniz icin tsk edrim... mail adresim selcanalagoz19@gmail.com

Erhan bacaru 05394816542
Erhan bacaru 05394816542 - 4 yıl Önce

Lise mezunuyum halkla ilişkilerde çok iyiyim uygun bir pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum

dilek
dilek - 4 yıl Önce

Merhaba iyi günler.Banka ve sigorta böl.okudum.Eger ki sartlariniza uygun ise sizinle calismak isterim .