Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Denizbank personel alımı gerçekleştiriyor. Denizbank bünyesinin personel eleman ihtiyacını gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde çok sayıda personel alımı yapacak. Sizde ilana başvuruda bulunmak için ve daha fazla bilgi almak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı
Türkiye Denizcilik Sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuş olan Denizbank, 1938 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren gerek denizcilik sektörümüze gerekse bireysel müşterilerine sayısız hizmet sunan banka, Türkiye’nin önde gelen bankacılık kuruluşu olmuştur ve ülkemizde binlerce vatandaşın güvenini kazanmıştır. Hizmetlerini eğitime de çeviren banka üniversite öğrencileri için Kariyer Geliştirme Programı adında staj uygulamaları da sunmaktadır. Bankacılık sektöründe birçok hizmet sunan Denizbank, ülkemizde birçok noktada şube açmış ve bazı merkezlerin ilçelerine de yeni şubeler açmak için hazırlıklara başlamıştır. Hem yeni açılacak olan banka şubelerine hem de mevcut şubelere yeni personel alımları da yapılacak.

İşte Denizbank’ın Alım Yapacağı Pozisyonlar:
  • Müfettiş ve Yardımcısı
  • Denizin İncileri Stajyerleri
  • Bireysel Direkt Satış Temsilcisi
  • İŞKUR İletişim Merkezi Görevlisi
  • Engelsiz Bankacılık Eğitim Programı
  • Telefonda Satış Temsilcisi
  • Stajyer Öğrenciler
  • Sistem Mühendisi
  • Resmi Raporlama Yetkilisi
  • İletişim Merkezi Asistanı
Yapılacak olan personel alımlarının büyük bir çoğunluğu İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına, bir kısmı da Adana’ya yönelik yapılacaktır. Bu pozisyonlarda iş başvurusu yapacak kişilerin ise; üniversite mezunu ve üniversitelerin bankacılık ve finans bölümlerinden birisinden mezun olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra stajyer
öğrencilerin de bu bölümlerin 2 ya da 3. Sınıflarında okuyor olmaları gerekmektedir. Erkek adayların askerlik vazifesini yerine getirmiş, tecilli bir askerlikleri bulunuyorsa da bu tecil süresinin en az 2 yıl olması gerekmektedir. Bunun dışında işe yeni başlayacak olan adayların alacakları ücretler de merak konusudur. Bankacılık sektöründe yeni işe başlayacak olan kişiler en düşük 2 bin lira ücret almaktadır.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 06:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berna
Berna - 4 yıl Önce

Lise mezunu olarak başvuru nasıl yapılıyor

Cihan yorulmaz
Cihan yorulmaz - 4 yıl Önce

Bankacilik ve sigortacilik bölümü mezunuyum bana uygun pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkürler 1994 doğum tarihim

Cihan yorulmaz 05377041395
Cihan yorulmaz 05377041395 - 4 yıl Önce

Bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum bana uygun pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim 1994 doğum tarihim

Ayhan
Ayhan - 4 yıl Önce

Ben engelli emeklisiyim lise mezunuyum bana göre is varmı 0536 337 0265

Ayşe Rabia Pekşen
Ayşe Rabia Pekşen - 4 yıl Önce

Merhaba Dumlupınar üniversitesi Şaphane Myo Bankacılık ve Sigortacılık bölumünden yeni mezunum kriterlerinize uygun olan bölümünüzde çalışmak istiyorum.