Denizbank Personel Alım İlanları 2017

Denizbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2017 yılında personel alımı yapmaya devam ediyor. Peki 2017 yılında nasıl ilanlar yayımlanacak? Hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Denizbank Personel Alım İlanları 2017
Ülkemizin en hızlı büyüyen bankalarından bir tanesi olan Denizbank uygun bulduğu lokasyonlara şubeler açmakta ve daha fazla müşteri çekebilmek için özellikle kredi çekme konusunda vatandaşlara en uygun faiz oranlarını sunmaya çalışmaktadır. Denizbank hızla büyümesi ile daha fazla personel alımı yapmaya çalışmakta olup resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü aracılığı ile personel alımı hakkında bilgiler yapmakta, açık pozisyonları belirtmekte ve buradan ilgili konular hakkında duyurular yayımlamaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında açık pozisyonlar için başvuruların devam ettiği görülmekte olup 2017 yılında da çok fazla personel alımı yapılacağı tahmin edilmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alımı Yapılıyor

Denizbank'ın resmi internet sitesinde bakıldığında deneyimli ve yeni mezun adaylar arasından personel alımlarının yapıldığı görülmekte olup;

Veritabanı mühendisi
Proje yönetim müdürü
Penetration Test Engineer
Mobil satış görevlisi
operasyon destek görevlisi
Tarım Bankacılığı Satış Temsilcisi

Yukarıda yer alan pozisyonlar için açık pozisyonların olduğu Denizbank tarafından belirtilmiştir. Yine Türkiye geneli çoklu alımlar için Denizbank kurum sınavı düzenlemekte ve adayın bu sınavdan yüksek puan almasını beklemektedir. Alınan puanların sonucunda mülakatlar yapılmakta buradan da başarılı olanlar Denizbank bünyesinde çalışmaya başlamaktadır. Sizlerde Denizbank personel alım ilanlarını incelemek, öz geçmiş bırakmak ve detayları öğrenmek için aşağıda ki linki takip ediniz.

//kariyer.denizbank.com/denizde_kariyer.aspx

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 4 yıl Önce

Ankara Akyurt ta açılan subenizde çalışmak istiyorum

ugur özşahin
ugur özşahin - 4 yıl Önce

sakarya bölgesindeki şubelerinizde calışmak isterim bankacılık vede iktisat mezunuyum