Denizbank, ING ve Akbank Çok Sayıda Banka Personeli Alımı Yapacak!

Kamu ve özel banka kuruluşlarında gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, finans uzmanı, bilişim personeli ve bir çok kadroda banka personel alımları yapılacak. Adayların başvurularda tecrübesiz yada tecrübeli olarak başvuru yapabilecek. İşte detaylar..

Denizbank, ING ve Akbank Çok Sayıda Banka Personeli Alımı Yapacak!

3 Banka; Denizbank, ING Bank ve Akbank bir çok kadroda banka personeli alımı yapacak!

Türkiye'de 30'dan fazla özel ve kamu bankası bulunuyor. 81 il ve 900 ilçede şubeleri bulunan bir çok bankanın Türkiye genelindeki bu şubelerinde bir çok kadroda personel açığı bulunuyor. Bankalar personel açıklarının giderilmesi için ilanları yayımlamaya devam ediyor. İşin olsa ekibi olarak aktardığımız bankacı alımlarından 3 özel bankanın devam eden başvurularını aktarmak istiyoruz.

DENİZBANK 6 KADRODA YENİ MEZUN- DENEYİMLİ ALIM;

Denizbank 6 farklı kadroda bankacı alımı açıkladı. Telefon satış temsilcisi, mobil satış temsilcisi, kadrolarında yeni mezun olmak yeterli olacak. Portföy yönetimi yönetici, bankacılık hizmetleri temsilcisi, uzman yardımcısı kadrolarında tecrübeli olan adayların başvuru yapmaları istenildi. Adaylara iki aşamalı işe alım süreci belirtilmekte. Tecrübesiz olan adaylar için yazılı sınav ve grup çalışması yapılacak. Detaylara erişmek için tıklayın

AKBANK GİŞE GÖREVLİSİ İLE ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALACAK!

Akbank açıklamış olduğu bankacı alımlarında çağrı merkezi, gişe yetkilisi kadrolarında alımlar yapacak. Akbank kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanlarda adaylar Doğu Anadolu, Orta Anadolu, İstanbul Avrupa, Anadolu Bursa, illerinde görevlendirilecek. Engelli adaylar için, yarı zamanlı çalışacak adaylara yönelik alımlar açıklandı. Detaylara erişmek için tıklayın.

ING BANK 16 KADRODA ALIM YAPACAK!

ING Bank banka personeli istihdamında çok sayıda kadroda alım yapılacağı açıklandı. tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak istihdam edilebilecek olan personellerin Türkiye genelinde bir çok şubesine istihdam edileceği belirtildi. İlan detaylarına erişmek için tıklayın

Kamu ve özel bankalara ait diğer ilanlardan anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esmahan Fik
Esmahan Fik - 3 yıl Önce

Nereye başvuruyoruz??