Denizbank İçin En Az Lise Mezunu Personel Alımları Başladı

Denizbank için kariyer yapmak adına birçok yeni personel işe alınacak. Zorlu Holding, sahip olduğu tüm personeli yeniliyor.

Denizbank İçin En Az Lise Mezunu Personel Alımları Başladı
Ülkemizde önemli bir yere sahip olan Denizbank, lise ve daha üst eğitim seviyesine sahip olan kişiler için yeni bir iş kapısı açıyor ve personel alımlarına başlıyor. Denizbank'ta kariyer yapmak için iş başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle "Denizbank Kariyer" programına üye olmanız gerekiyor. Bu konu ile ilgili olarak da detaylı bilgiye internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Zorlu Holding Yeni Ekip Kuruyor
 
Denizbank yetkililerinin yapmış oldukları açıklamalara göre bünyesinde çalışan personel sayısının artacağını söyleyebiliriz. Daha iyi hizmet vermek adına bu şekilde politika izleyen Denizbank'ta çalışmak için ise öncelikle çeşitli koşulları sağlamanız gerekiyor. Şu anda açık olan 5 farklı pozisyon için personel aramaları aktif olarak devam ediyor. Zorlu Holding tarafından kısa bir süre önceki satın alınmış olan Denizbank'ta siz de iş sahibi olmak istiyorsanız başvuru süresi geçmeden önce gerekli işlemleri yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle Denizbank'ın Erdemli şubesi için yapılacak olan personel alımları diğer şubelere göre çok daha fazla olacak. Gayrimenkul değerlendirme uzmanı, kredi takibi yapacak olan uzmanlar, iletişim konusunda tecrübeli müşteri temsilcisi, KOBİ için portföy yöneticisi iş alımı yapılacak olan departmanlar arasında bulunuyor. Denizbank bünyesinde iş sahibi olmak istiyorsanız başvuruları online olarak internet üzerinden yapabilir ve daha sonra sonuç gelmesini bekleyebilirsiniz. Başvuru süreci geçmeden önce öz geçmişinizi firmaya sunmanız çok daha kolay bir şekilde iş bulmanız için etkili olacaktır.
Başvuru yapmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
https://kariyer.denizbank.com/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duygu saat
Duygu saat - 5 yıl Önce

Nzmn is bsvursu olck

Duygu saat
Duygu saat - 5 yıl Önce

Bn is basvurusu ypmk istyrm ama olmuyo