Denizbank Banka Memur Personeli Alıyor

Denizbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere banka memur personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Denizbank Banka Memur Personeli Alıyor
Özel bankalar arasında yer alan ve her sene büyüme oranını artırmaya çalışmakta olan Denizbank boş pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmekte ve bu pozisyonları alarak müşteri memnuniyetini artırmaya çalışmaktadır.

Denizbank resmi internet sitesi aracılığı ile banka memur personeli alımı pozisyonlarını duyurmakta olup açık pozisyonlarını ise interatif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır. Denizbank tarafından yapılan yeni açık pozisyonların ilanı ile bankanın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı görülmektedir.

Açık Kadro Sayısı: 30'a Yakın

Denizbank'ın interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmuş olduğu açık pozisyonlara bakıldığında 30'a yakın kadro için banka memur personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır.

MS Teknolojileri Sistem Mühendisi
Yazılım Mühendisi (Engelli Kadrosu)
İş Analisti (Engelli Kadrosu)
Dijital Bankacılık Yazılım Mühendisi
Ödeme Sistemleri Yazılım Mühendisi
İş Analisti
Sistem Mühendisi
Veri Depolama Sistem Mühendisi
.Net Yazılım Mühendisi
Hazine / Menkul İş Analisti
BT Güvenlik Risk Yöneticisi
Uygulama Yönetimi Sistem Mühendisi
Veritabanı Mühendisi

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere Denizbank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda pozisyon için personel alımı gerçekleştirmektedir. Gerekli nitelikler Denizbank'ın iş ilanlarında belirtilmiş olup müracaatlar için aşağıda ki linkleri takip edebilirsiniz.

https://goo.gl/5E5Fg0

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin  kılınç
hüseyin kılınç - 4 yıl Önce

kızım 79 povan aldı acaba deniz bank kızımı işe ala bilirmi ben sizin sürekli müşterinizim