Bankaya Çok Sayıda Banka Memuru Alınacak! Başvurular Sonlanıyor

Banka personeli olmak isteyen adaylar için banka memur pozisyonları için yayımlanan ilanları ve başvuru detaylarını bir araya getirerek sizlere ulaştırıyoruz.

Bankaya Çok Sayıda Banka Memuru Alınacak! Başvurular Sonlanıyor

Banka memuru olmak isteyen adaylar için çok sayıda kadroya yönelik ilanlar yayımlanmış durumdadır. Bu ilanlarda farklı kadrolar için alımlar yapıldığından, ilanların detaylarına göz atılması gerekmektedir. Haberimizde yalnızca bu ilanların ortak başvuru şartlarına ve başvuru bağlantılarına değineceğiz. İlgili pozisyonlara başvuru yapacak adayların, bahsi geçen başvuru bağlantısı üzerinden ilan adresini ziyaret etmesi önerilmektedir. Yayımlanan ilanlardaki kadrolara, ek detaylara ve genel koşullara göz atalım:

Herhangi bir pozisyon için başvuru yapacak olan adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmaması ya da görevini yapmaya bir engeli bulunmaması, iletişim becerileri gelişmiş olması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, takım çalışmasına yatkın ve problem çözme odaklı çalışma anlayışını benimsemesi, prezentabl olması, dış görünüşüne, kişisel temizlik ve bakımına önem vermesi, güleryüzlü olması, ilgili bölümler ya da dengi okullardan mezun olmuş olması, bulaşıcı rahatsızlığı bulunmaması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, amirlerinden gelen talep ve beklentileri karşılayabilecek olması, askerlikle ilişiği bulunmaması gibi ortak şartları taşıması gerekmektedir.

Alım yapılan kadrolar:
ŞUBE- ENGELLİ ALIMI 2018    
GENEL MÜDÜRLÜK ENGELLİ ALIMI
GİŞE YETKİLİSİ
GİŞE YETKİLİSİ-ENGELLİ PERSONEL    
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ            
YARI ZAMANLI TAKIM ASİSTANI
ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ            
ÇAĞRI MERKEZİ ENGELLİ PERSONEL ALIMI

Başvurular nereden ve nasıl yapılıyor?

Banka memuru alım ilanlarına başvurular aşağıda yer almakta olan başvuru adresi üzerinden yapılmaktadır. İlanlara başvuracak adaylara, banka tarafından ek sınavlar uygulanacaktır. Sınavlarda başarılı olan adayların, banka bünyesinde ilgili pozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanacaktır.

İlana ulaşmak için tıklayınız...

YORUM EKLE
YORUMLAR
BANKACI
BANKACI - 2 yıl Önce

KAÇ KİŞİ NEREYE ALIYOR ADAM AKILLI BİLGİ VERSEN SIRF OKUNMASI İÇİN DEĞİL DE İNSANLARIN FAYDALANABİLMESİ İÇİN YAPSAN BUNU EMEİNİM DAHA ÇOK OKUNACAKSIN