Bankalara Gişe Yetkilisi Personel Alımları! İlanlar Yayımlanıyor

2019 yılı personel alım ilanları yayımlanmaya, banka personeli alımları duyurulmaya başlandı. İlanlar ve detayları haberimizde...

Bankalara Gişe Yetkilisi Personel Alımları! İlanlar Yayımlanıyor

Geçtiğimiz günlerde de dile getirdiğimiz banka personeli alımlarıyla alakalı süreç yeniden başladı. 2019 yılına tam kadro personelleriyle girmek isteyen bankalar ve kuruluşları, personel alım ilanlarını yayımlamaya başladılar. Çok sayıda pozisyon için alım yapılırken, ilgi gören banka personeli pozisyonlarından birisi olan gişe yetkilisi pozisyonuna yönelik de alımlar yapılıyor. Bankalar bu alımları, 2019 yılındaki ihtiyaçlarını gidermek maksadıyla 2018 yılının son aylarında yayımladılar ve bu ilanlara ilave yeni kadrolarda da alımlar gerçekleştirilecek. Neredeyse tüm bankaların, mevcut personel kadrosunu arttırmaya yönelik çok sayıda ilanları bulunuyor.

Banka ilanlarını takip etmek ve başvuru yapmak

Banka personeli alım ilanlarına başvurular, bankaların kendi internet siteleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Banka personelleri alımı için duyuruların gerçekleştirilmesinin ardından, ilan edilen tarihlerde başvurular alınıyor ve adaylara yazılı/sözlü sınavlar uygulanarak seçimler yapılıyor. Adayların belirli niteliklere sahip olmaları beklenirken; temel ortak nitelikler olarak temsil ve ifade yeteneklerinin yüksek olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen göstermesi, muhakeme yeteneklerinin gelişmiş olması ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması istenmektedir. Bunlar dışındaki şartlar pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir. Her pozisyon için farklı eğitim ve bölüm şartının yanı sıra, yabancı dil ya da bilgisayar bilgisi gibi ekstra koşullar uygulanabilmektedir. Tüm banka personeli alımlarına ulaşmak için bankaların kariyer bölümleri üzerindeki duyuruları takip edebilirsiniz. Buralara göz atarak banka personeli alımlarıyla alakalı tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz. Şuanda ülkemizde çok sayıda şubesi bulunan 10 dan fazla bankanın personel alım ilanları yayımlanmış durumdadır. Tüm banka memuru alımlarından cep telefonunuza ücretsiz bildirim gelsin isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamide uludağ
Hamide uludağ - 3 yıl Önce

Lise mezunuyum

SIRADAKİ HABER