Anadolu Bank Banka Memuru Alımı Yapıyor

Anadolubank kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için banka personeli alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Anadolu Bank Banka Memuru Alımı Yapıyor
Anadolubank 1997 yılında kurulmuş olup ülkemizin bankacılık sektörünün önde gelen bana kuruluşları arasında yer almaktadır. Anadolu Bankası ilk kurulduğunda 31 şube ile sektöre adım atmış olup şu anda sermayesini ve hissesini iyice büyütmüş durumda. Büyüme oranını artırmakta olan banka personel sayısını da buna göre artırmaktadır.

Personel alımları hakkında Anadolubank resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları / kariyer sayfası aracılığı ile duyurduğu gibi yine açık pozisyonları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de duyurmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapacağını öğrendiğimiz Anadolubank hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Anadolubank interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile hangi pozisyonlar için personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılıyor.

Perakende Bankacılık Portföy Yöneticisi
Bilgi Güvenliği Uzmanı
Küçük İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi
Karar Destek Sistemleri Uzman Yardımcısı
Bilgi Sistemleri Müfettişi
Gişe Asistanı
Ziraat Mühendisi
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yukarıda yer alan pozisyonlar için çok sayıda banka personeli Anadolubank tarafından alınmakta olup müracaat edecek olan adayların belirlenen şartlara sahip olması gerekmektedir. Detayları öğrenmek ve Anadolubank bünyesinde istihdam etmek isteyen adaylar aşağıda ki linki takip edebilir.

https://goo.gl/RgMrar

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE