Albaraka Türk Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Alımı

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi elemanı alımları yapılacak. Bu kişilerin ise en az lise mezunu olması yeterli. İşte detaylar

Albaraka Türk Katılım Bankası Lise Mezunu Personel Alımı

Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer alan Albaraka T. Katılım Bankası lise mezunu veya dengi okullardan mezun olmuş güvenlik görevlisi ve çağrı merkezi personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Kişiler için kurum tarafından istenilen nitelikler ise yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, ekip çalışmasına yatkın, iyi derece de arapça konuşabilen, MS Office programlarına hakim ve diksiyonu düzgün adaylar'dır. Alımı gerçekleştireceği personelleri faizsiz bankacılık alanında çalıştırmak isteyen Albaraka Türk Katılım Bankasında çalışmak isteyenler çalışmak istediği departmanı ve özgeçmişini (kendini anlatan kısa bir yazı beraberinde) hazırlayarak Albaraka'nın Kariyer Net üzerinde açmış olduğu ilan üzerinden başvurusunu gerçekleştirebilir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak aday öncelikle yukarıda belirtilen nitelikleri taşımaları gereklidir. Buna göre başvurular çeşitli kariyer siteleri üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapmak için aşağıda sizler için paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi : www.albaraka.com.tr/acik-pozisyonlar.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze yavuz murat yavuz
Gamze yavuz murat yavuz - 2 yıl Önce

Biri üniversite biri de lise bitirdi ikiside muhasebe bitirdilr yardimci olursaniz sevinirz