Albaraka Türk Katılım Bankası Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda banka memuru alımı yapıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında olma yolunda önemli adımlar atan ve yatırımlarına ara vermeden devam eden Albaraka Türk Katılım Bankası açık pozisyonları için aralıklarla şubeleri ve genel müdürlükleri için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası memur alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli 25'e yakın pozisyon için banka memuru alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Albaraka Türk Katılım Bankası memur alımı detayları nedir ve hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Banka: Albaraka Türk Katılım Bankası
Farklı Pozisyon Sayısı: 25'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
En Az Mezuniyet: Üniversite

ALINACAK POZİSYONLAR

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi bünyelerinde istihadam etmek üzere 25'e yakın kadro için personel alımı yapmaktadır. Peki alınacak pozisyonlar hangileridir?

Kredi Riski Modelleme Uzmanı
Pazarlama Uzman Yardımcısı
Avukat

Müşteri Deneyimi Uzmanı
BT Teknik Destek Personeli
Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı
Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı
DevOps Mühendisi
Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı

BAŞVURULAR

Yukarıda Albaraka Türk Katılım Bankası memur alımına ilişkin olarak tüm detaylar ve pozisyonlar verilmiştir. Adaylar bu pozisyonlar için müracaatlarını gerçekleştirebilmekte olup başvurular için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz. Buradan hem başvurular yapılabilmek de hemde nitelikler detaylı olarak öğrenilebilmektedir.

https://goo.gl/Jj2PPm
TÜM BANKA İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE