Akbank Gişe Yetkilisi Alımı

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı Akbank Gişe Yetkilisi alımı yapıyor

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı

Akbank Gişe Yetkilisi alımı yapıyor. Akbank bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Trakya Bölgesi ( İstanbul Avcılar, Çatalca, Esenyurt, Büyükçekmece) ve Eskişehir Bölgesinde (Afyon, Bilecik, Kütahya) Gişe Yetkilileri alımı yapıyor. Akbank belirlemiş olduğu Şubelerinde çok sayıda Gişe Yetkilisi alacaktır. Sizde Akbank bünyesine dahil olarak Gişe Yetkilisi olabilir ve kariyerinizi bu yönde büyütebilirsiniz. Akbank Gişe Yetkilisi alımı ilanına başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan her bölgeye ait ayrıntılı bilgileye, iş tanımlarına, genel niteliklere, Başvuruda bulunacak aday bilgilerine, İlan bilgilerine ve Başvur bilgilerine ulaşarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızı gerçekleştirmek için alım yapılan bölgelerde ikamet etmek önde gelen genel niteliklerdendir.

Gişe Yetkilisi- Trakya Bölgesi  Genel nitelikler:

Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun Çatalca, Beylikdüzü,Esenyurt,Avcılar,Büyükçekmece’de ikamet eden 1987 ve sonrası doğumlu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir

İş tanımı:

Trakya Bölge Müdürlüğümüze bağlı şubelerimizde Gişe Yetkilisi olarak çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler

Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.) (Avcılar, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt) Personel sayısı: (Belirtilmemiştir) Firma Sektörü: Bankacılık Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı İş Alanı: Satış Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan Aday Bilgileri Tecrübe: Tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) Gişe Yetkilisi-Eskişehir Bölgesi Genel nitelikler: Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun Afyon, Bilecik, Kütahya, Eskişehir il veya ilçelerinde ikamet eden 1987 ve sonrası doğumlu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca 2014 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış ve bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekmektedir İş tanımı: Eskişehir, Afyon, Bilecik, Kütahya il veya ilçelerindeki şubelerimizde Gişe Yetkilisi olarak çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler

Şehir/Ülke: Afyon, Bilecik, Kütahya Personel sayısı: (Belirtilmemiştir) Firma Sektörü: Bankacılık Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı İş Alanı: Operasyon, Pazarlama, Satış Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan Aday Bilgileri Tecrübe: Tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) Askerlik Durumu: Yapıldı Akbank Trakya Bölgesi Gişe Yetkilisi Alımı İlanın Başvuruda Bulunmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanınız. //www.kariyer.net/akbank/gise-yetkilisi-trakya-bolge-is-ilani-i1322237/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=1299_11195 Akbank Eskişehir Bölgesi Gişe Yetkilisi Alımı İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanınız. //www.kariyer.net/akbank/gise-yetkilisi-eskisehir-bolge-is-ilani-i927654/?tmpsno=1&aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&refno=1299_11195

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE