Akbank En Az Lise Mezunu Şartıyla 29 Pozisyona Personel Alımı Yapıyor

Akbank personel alacağını belirtti. Başvuru sayfasında yayımlanan ilana göre 29 farklı pozisyon için ilan yayımlandı ve başvuru yapmak isteyen adaylar sitemizdeki bilgilere ihtiyaç duyacaklardır. İşte detaylar.

Akbank En Az Lise Mezunu Şartıyla 29 Pozisyona Personel Alımı Yapıyor

Akbank kısa süre önce personel alım ilanı yayınlamıştı. Yeni bir ilan daha yayınlandı ve 29 farklı pozisyona en az lise mezunu olan personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımları ile ilgili tüm bilgiler ve duyuruları haberimizde bulabilirsiniz.

ALIM POZİSYONLARI NELERDİR?

Yayımlanan son ilanda adayların lise mezunu olması şartı var. Özel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, Çağrı Merkezi Yazılım Geliştirme Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Genel Müdürlük Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, İç Kontrol Uzmanı, Sistem Yönetim Uzmanı, Stateji Güvenlik Olay Müdahale Analisti, Dış Ticaret Satış ve Pazarlama Yöneticisi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Alımın yapılacağı şehirde ikamet etmek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, müşteri ve kalite odaklı çalışma prensibine sahip olmak, dinamik güler yüzlü ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Bankanın personel alım sürecinde güvenlik soruşturmasına takılmayacak kişiler başvuru yapabilir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik ortamda yapmaları gereklidir. Başvurular Kariyer.net üzerinden kayıt işlemi ve ilgili ilan için CV gönderme yöntemi yapılmaktadır. Eğer banka bilgilerinizi ncelediğinde ve başvurunuzu onayladığında sizlere dönüş yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki paylaşacğaımız bağlantıyı tarayıcıya kopyalarak ditekt olarak başvuru sayfasına ulaşablirler.

Kopyalacak Bağlantı: https://www.kariyer.net/firma-profil/akbank-11195-1299

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 20:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şevki okyay
Şevki okyay - 2 yıl Önce

İnsanlarla ilişkim iyidir onlarla iletişim kurmakta sorun olmaz güler yüzlülüğüm ve sevecenliğimle insanları ikna kabiliyetim iyidir

Omer
Omer @Şevki okyay - 2 yıl Önce

Şevkiyi alın

Mustafa
Mustafa @Şevki okyay - 2 yıl Önce

Ben düştüm

natli
natli @Şevki okyay - 2 yıl Önce

beni ikna etti...

Başak çelik
Başak çelik - 2 yıl Önce

Çağrı merkezi çalışanıyım. Çağrı merkezi içerisinde özel bir bankanın müşteri temsilciliğini yaptım şuan da da Vodafone çağrı merkezinde 2.5 yıldır çalışmaktayım. Güler yüzlü tempoya ayak uydurabileceğime inanıyorum..

Bilmem kim
Bilmem kim @Başak çelik - 2 yıl Önce

Bunu da alın.