Akbank Çok Sayıda Banka Memuru Alımı Devam Ediyor!

Akbank bünyesine çok sayıda banka memuru alımı yapılmaktadır. Yayımlanan memur alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar, tüm detaylara ve başvuru bağlantılarına haberimizden ulaşım sağlayabilirler...

Akbank Çok Sayıda Banka Memuru Alımı Devam Ediyor!

Akbank tarafından yürütülen çok sayıda banka memuru alım ilanı bulunuyor. Yayımlanan ilanlarda adayların taşıması gereken şartlar, başvuru koşulları, yaş şartları ve diğer detaylara haberimiz içeriğinden erişim sağlamak mümkündür. Yoğun ilgi gören banka memuru alım ilanlarında çok sayıda pozisyonu için alım yapan Akbank, ilgili alımlarını resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Kamuoyuyla paylaşılan banka memuru alımında adayların sınavla alınacağı bilgisi verildi. Yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyon bulunduğundan, başvuru yapmayı düşünen adayların ilgili pozisyonlardaki başvuru şartlarına ve detaylarına göz atmaları gerekmektedir. Yayımlanan bu ilanlarda adayların taşıması gereken bazı ortak nitelikler bulunmakta, adayların bu noktaya da dikkat etmesi gerekli görülmektedir. İlanlara başvuruda bulunacak adayların daha önce kurumdaki herhangi bir pozisyonda görev almamış veya uzaklaştırılmamış olması, disiplinsizlik suçunun olmaması gerekmektedir. Ek olarak adaylarda aranan bazı diğer şartlar ise askerlikle ilgisi bulunmamak, mesleki bilgi sahibi olmak, uygulanacak sınavda başarılı olmak, ilgili okullardan veya dengi okulların bölümlerinden mezun olmak, sağlık problemi bulunmamak, mesai saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, yüksek tempolu çalışma ortamına ayak uydurabilecek, müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı olmak, güleryüzlü olmak, iletişim becerileri gelişmiş ve kendini geliştirmeye açık olmak şeklinde listelenebilmektedir.

Hangi kadrolara  banka memuru alımı yapılıyor?

Akbank yayımladığı çok sayıdaki banka memuru alım ilanında sistem yönetimi uzmanı, çağrı merkezi personeli, gişe yetkilisi, kobi müşteri ilişkileri uzmanı, iç kontrol uzmanı, strateji yöneticisi, dijital iletişim yöneticisi, deneyimli iş analisti, veri danışmanı gibi gibi kadrolara alımlar yapılmaktadır. Bu kadrolar dışında pozisyonlar da yer almaktadır. Tüm kadrolara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden erişilebilir, adaylarda istenen niteliklere ve başvuru koşullarına göz atabilirsiniz. Akbank personel alım ilanının tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 09:54
YORUM EKLE