Akbank 2021 Yılı Personel Alımı İş İlanları! Tecrübeli Tecrübesiz

Akbank bünyesine 2021 yılı personel alımı ilanlarını yayımladı. Farklı kadrolarda alım yapılacak olup başvuru şartları ve kadroları sizlerle paylaşıyoruz.

Akbank 2021 Yılı Personel Alımı İş İlanları! Tecrübeli Tecrübesiz

Akbank Personel alımı ilanları yayımlandı. 2020 yılı bitmesi ile birlikte 2021 yılı ilanları yayımlandı. Akbank farklı kadrolarda olmak üzere Banka Personeli Alımı yapılacak. En az lise mezunu seviyesinde olan adaylar başvuru yapabilecekler. Peki Akbank Personel alımı yapılacak kadrolar nedir? Kimler başvuru yapabilecek? İlanlar hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

AKBANK 2021 YILI ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Akbank bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 45 açık iş ilanı ile farklı kadrolarda ve şehirlerde personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı olarak, Yönetici, Yönetici yardımcısı, Uzman, Bilişim Personeli, Analist, Müfettiş, Tasarımcı, Müşteri İletişim Yetkilisi ve Engelli genel başvuru adı altında alım yapılacak. İşte kadrolar:

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Akbank bünyesine tecrübeli veya tecrübesiz olarak personel alacak. Aynı zamanda yeni mezun olan adaylarda başvuru yapabilir. Akbank Personel Alımı için adaylardan genel olarak aranacak şartlar şöyledir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkek adayler için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Müşteri Odaklı olmak, 
  • En az Lise Mezunu Olmak,
  • 35 Yaşını doldurmamış olmak,
  • Alım Yapılacak Kadro için gerekli niteliğe sahip olmak,
  • İyi Derecee İngilizce biliyor olmak tercih sebebidir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Akbank 2021 yılı Personel Alımı başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. Sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantı sayesinde Akbank iş Başvuru sayfdasına ulaşabileceksiniz. İlgili başvuru sayfasından Üyelik girişi yapabilir ve CV gönderebilirsiniz.

Başvuru Sayfası: https://kariyer.akbank.com/JobSearchMaster

Linki kopyalayarak tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz.

YORUM EKLE