Akbank 13 Pozisyon İçin Personeli Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Akbank Banka Personeli Alımı Yapıyor.Akbank kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu.Haberin detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Akbank 13 Pozisyon İçin Personeli Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Haziran ayının ikinci haftasına girdiğimiz şu günlerde kurumlara ilişkin alımlar yapılmaya devam ediyor. Alım yapan kurumlardan biri olarak bilinen Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Akbank, banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Adaylar bankanın çeşitli şubelerinde görev yapacak olup alım yapılan kadrolar arasında:

 1. Mevsimlik Asistan,
 2. Gişe Yetkilisi,
 3. Çağrı Merkezi Personeli,
 4. Kıdemli Veri Mühendisi,
 5. Yazılım Uzmanı,
 6. Deneyimli Veri Danışmanı,
 7. Pazarlama Yöneticisi,
 8. Bilgi Güvenliği Uzmanı Veri Güvenliği,
 9. Unix Sistem Uzmanı,
 10. Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi,
 11. Görsel Tasarımcı, Deneyim Tasarımcısı,
 12. Strateji Yöneticisi,
 13. Birebir Müşteri İlişkileri Yöneticisi bulunuyor.

Hem deneyim sahibi hem de deneyimsiz adayların başvurabildiği ilanda bankanın birtakım koşulları bulunmakta olup adayların bu şartları sağlaması gerekiyor. Bankanın belirlemiş olduğu şartlar arasında başvurulacak ilana özel belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, bölüm şartı olan kadrolar için bu şartı sağlamak. İlanlara başvurularda öğrenim şartı belirleyici koşul olarak göze çarpıyor. Bu koşula ek banka ayrıca adayların, ''Analitik düşünceye sahip ve ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli olan adaylar ile birlikte dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek şeklinde yer alıyor.

Akbank tarafından gerçekleştirilen personel alımı çerçevesinde ilanlara başvurmak isteyen adaylar ilgili ilanlara kariyer sitesi üzerinden ulaşabilmektedir. Aşağıdaki adresi kullanarak ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilir.

Başvuru Adresi : https://www.kariyer.net/firma-profil/akbank-11195-1299

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:19
YORUM EKLE