Akbank 10 İlde Tam ve Yarı Zamanlı Gişe Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Akbank yeni ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışacak gişe görevlisi alımı yapılacak. Alım yapılacak şehirler nedir?

Akbank 10 İlde Tam ve Yarı Zamanlı Gişe Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Banka personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Son zamanlarda yayımlanmış olan ilanlara göre Akbank bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı illerde olmak üzere Gişe Yetkilisi alımı yapacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde Akbanka gişe yetkilisi alımı ilanı hakkında detayları aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Akbank yayımladığı ilana göre 10 farklı ilde olmak üzere gişe yetkilisi alımı gerçekleştirecek. Bu bağlamda alımlar, İstanbul - Avcılar, İstanbul - Büyükçekmece, İstanbul - Küçükçekmece, Adana, Ankara, Çanakkale, İzmir, Malatya, Manisa, Sakarya, Yalova illerinde yapılacak.

Ayrıca Akbank hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı gişe yetkilisi alımı ilanı yayımladı. Peki yarı ve tam zamanlı gişe personeli alımı başvuru şartları nedir?

GİŞE YETKİLİSİ GÖREVLERİ NEDİR?

Akbank bünyesinde çalışacak yarı zamanlı gişe yetkilisi adayları, Şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getirmek ve Kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış, işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirmek ile sorumludurlar

YARI ZAMANLI GİŞE YETKİLİSİ ALIMI ŞARTLARI:

  • Müşteri İlişkileri, Yönetimi, İlişki Yönetimi, Satış ve Çözüm Odaklı olmak,
  • Deneyimsiz adaylar için örgün eğitim veren üniversitelerin minimum 3., 4.sınıf öğrencisi
  • Deneyimli adaylar için üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun
  • Haftada 2.5 gün toplam 20 saat çalışabilecek

TAM ZAMANLI GİŞE PERSONELİ ŞARTLARI :

Akbank bünyesinde tam zamanlı olarak çalışacak Gişe Personeli adaylarından ise;

  • Müşteri İlişkileri, Yönetimi, İlişki Yönetimi, Satış ve Çözüm Odaklı olmak,
  • 1991 ve sonrası doğumlu
  • Üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş

Şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular Akbank resmi keriyer adresi üzerinden yapılacaktır. Adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. Sonrasında adaylar başvurularını kariyer.akbank.com adresi üzerinden gerçekleştirebilirler.

Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi Alımı Başvuru Linki: https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=aaaa6597-aaa3-e911-a2eb-005056a0112e&jobadid=14032ea3-b0a3-e911-a2eb-005056a0112e&prime=false

Tam Zamanlı Gişe Yetkilisi Alımı Başvuru Linki: https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=95fdcc9d-867f-e911-a2e7-005056a0368d&jobadid=e154055e-877f-e911-a2eb-005056a0112e&prime=false

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 17:10
YORUM EKLE